Treba vam štogod? Menjali bi nešto? (samo za članove)

Ako imate nešto za razmenu ili prodaju , ili vam je nešto potrebno, OGLASITE to ovde
Post Reply
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Treba vam štogod? Menjali bi nešto? (samo za članove)

Post by Bojan »

Prodali biste nešto?

Kupili biste nešto?

Razmenili bi nešto?

Pravo mesto za vas.

Forum samo za članove.
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Da. To bih i ja voleo da znam. Ovo što sam našao na NETU je uglavnom na Veliko, i šta ti ja znam.
User avatar
velja
Vrhunski majstor
Posts: 1076
Joined: 07 Oct 2007 18:03
Location: PO N44.62734° E21.16583°

Post by velja »

Prodajem kombinirku Mio standard sa dihtom. Saljem slike na e-mail. Za kolege sa foruma dodatni popust.

Velja

velja_c@yahoo.com
Kako kazu nasi stari: "Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno nikad, kojekude..."
User avatar
trivun
Majstor početnik
Posts: 148
Joined: 03 Sep 2007 09:12
Location: Niš

Post by trivun »

Ćao Veljo. U kakvom je stanju, gde se ti nalaziš i koja je cena.
trivun.drakulic@gmail.com
User avatar
velja
Vrhunski majstor
Posts: 1076
Joined: 07 Oct 2007 18:03
Location: PO N44.62734° E21.16583°

Post by velja »

U dobrom je stanju. Ja radim na njoj. Ja sam iz Pozarevca. Cenu ti saljem na private



Velja
Kako kazu nasi stari: "Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno nikad, kojekude..."
User avatar
velja
Vrhunski majstor
Posts: 1076
Joined: 07 Oct 2007 18:03
Location: PO N44.62734° E21.16583°

Post by velja »

Kako kazu nasi stari: "Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno nikad, kojekude..."
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Hej, pa cena ti se vidi na ovome linku... ;)

Inače, u mom kraju odma te pitaju : a zašto je prodaješ?
User avatar
velja
Vrhunski majstor
Posts: 1076
Joined: 07 Oct 2007 18:03
Location: PO N44.62734° E21.16583°

Post by velja »

Ta cena je bila nekada, kad sam prvi put objavio oglas. Tzv. pocetna cena. Sada je dosta niza. Nisam siguran da je u skladu sa pravilima foruma objavljivanje cena pa zato nisam ni napisao. Ako moze ja cu da napisem.

Prodajem je zato sto je to moja prva masina koju sam kupio kada nisam znao sta hocu i sta mi treba. Posle 2 godine koriscenja sam shvatio svoje potrebe i resio sam da napravim neku masinu koja bi odgovarala mojim potrebama (eventualno da ima kolica za cirkular. Neke su me kolege pokolebale, da za te pare koje dobijem za nju, ne mogu da napravim nista i da ako zelim da napravim pristojnu masinu dacu vise para nego da kupim polovnu fabricku. Jedan moj novi drug stolar mi je napisao da je u poslednje vreme bio vise puta u prilici da kupi dobru masinu za manje od 1000evra. Ja na takve ponude nisam nailazio. Ako neko zna, neka napise jer je to cifra do koje dih nesto mogao i da isposlujem.

Velja
Kako kazu nasi stari: "Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno nikad, kojekude..."
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Pa napiši slobodno. ;)
User avatar
velja
Vrhunski majstor
Posts: 1076
Joined: 07 Oct 2007 18:03
Location: PO N44.62734° E21.16583°

Post by velja »

zadnja je cena 470Evra. Kao sto ste mogli videti, prepravljen je sto cirkulara i montiran drugaciji firung. A, da, postolje sa tockicima ne ide uz masinu :)

Velja
Kako kazu nasi stari: "Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno nikad, kojekude..."
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Bojan wrote:Da. To bih i ja voleo da znam. Ovo što sam našao na NETU je uglavnom na Veliko, i šta ti ja znam.
Festo glodala imate u Mass alati, Dragoslava Srejovica 83b (bivsi Partizanski Put, sa leve strane kad se prodje OMV-ova pumpa posle klizista)
Ponesto je moglo da se nadje u Woby-ju (pomalo Metabo-a, i naravno sveprisutni Einhel)
CMT na buvlajku
Ponesto od Bosch-a u Uradi sam

Sto se tice interneta:
http://www.leevalley.com/wood/index.aspx?c=
http://www.woodcraft.com/depts.aspx?deptid=1054
User avatar
velja
Vrhunski majstor
Posts: 1076
Joined: 07 Oct 2007 18:03
Location: PO N44.62734° E21.16583°

Post by velja »

ja koristim ukrajunske globus glodala i zadovoljan sam. Do sada sam kupio 15-ak komada. Ta glodala imaju karbidske "umetke". Poznate firme koriste mikro karbid koji moze da se naostri mnogo bolje ali je i cena veca. Znatno.

Velja
Kako kazu nasi stari: "Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno nikad, kojekude..."
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

velja wrote:ja koristim ukrajunske globus glodala i zadovoljan sam. Velja
A gde ih kupujes?
User avatar
velja
Vrhunski majstor
Posts: 1076
Joined: 07 Oct 2007 18:03
Location: PO N44.62734° E21.16583°

Post by velja »

na buvljaku. Taj lik ima i u Novom Sadu radnju. Verujem da on nije jedini.

Velja
Kako kazu nasi stari: "Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno nikad, kojekude..."
Post Reply