Forum stolarske radionice / Pomoć! Uslužno sečenje masiva u Novom Sadu

Forum stolarske radionice

POPUNITE LOKACIJU U PROFILU!

Mesto okupljanja pravih stolara i onih koji će to postati :)

Niste prijavljeni.

#1 21.09.2010. 17:19:23

cvimi
Dodavač alata
Registrovan: 11.08.2009.

Pomoć! Uslužno sečenje masiva u Novom Sadu

Pozdrav ljudi, imam problem, kupio sam u Merkuru ploče od lepljenog drveta dimenzija 2000x400x27 u želji da od njih napravim novi cipelarnik i krevet za sebe i gospođu kojoj sam obećao da ću posao uraditi što pre i da će rezultati biti bolji od nameštaja od iverice iz radnje koji je ona htela da kupi a koji upadaju u naš skromni budžet.
Mislio sam da ću materijal iseći na potrebnu dužinu u nekoj od novosadskih firmi koje rade uslužno sečenje, međutim ispostavilo se da oni seku samo ivericu...a bio sam lično prisutan kada je u jednoj od tih firmi radnik isekao iste te ploče prošle godine nekom liku....nebitno, da skratim.
Vreme prolazi, žena oće da me ubije yikes, a ja nikako da nađem nekoga ko bi mi to uradio...(ima ukupno 7 ploča, sa po otprilike 4-5 rezova po ploči)
Par majstora sam pitao ali svima je to sitno i neće da se bakću sa mnom, tako da vas molim da mi pomognete i uputite me na nekog ko bi mi mogao to odraditi, što bih naravno platio.

#2 21.09.2010. 18:35:11

runer
Vrhunski majstor
Iz: Backa Palanka
Registrovan: 18.02.2010.

Re: Pomoć! Uslužno sečenje masiva u Novom Sadu

Pitaj Singera on je u NS deluje dobar covek mozda ti to i odradi ako ne dodji u Backu palanku ja cu ti iseci ako nemas mnogo.

Ko ne zna da ne zna bezi od njega!

#3 21.09.2010. 19:45:47

singer
Moderator
Iz: Novi Sad
Registrovan: 19.11.2009.
Web sajt

runer je napisao:

Pitaj Singera on je u NS deluje dobar covek mozda ti to i odradi ako ne dodji u Backu palanku ja cu ti iseci ako nemas mnogo.

dodji odradicemo,i ne sekiraj se.wink
samo da bude gospodja zadovoljna.big_smile

Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!

#4 21.09.2010. 19:58:39

bozama
Majstor
Registrovan: 17.10.2008.

hehe, on samo deluje da je dobar!!!
smile

#5 21.09.2010. 20:54:25

singer
Moderator
Registrovan: 19.11.2009.
Web sajt

bozama je napisao:

hehe, on samo deluje da je dobar!!!
smile

pa sta cu.tongue

Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!

#6 24.09.2010. 13:23:24

cvimi
Dodavač alata
Registrovan: 11.08.2009.

Ljudi, hvala na brzom odgovoru, medjutim ispostavilo se da je gospodja bila toliko nestrpljiva da je iskopala nekog rodjaka-stolara, pa reko da sacekam da vidim sta ce biti od toga pre nego li kontaktiram Singera...i juce nam je covek i uradio tako da saradnja ostaje za neki drugi put. Hvala jos jednom!

Podnozje foruma