NOVE PONUDE SA LIMUNDOA

Ako imate nešto za razmenu ili prodaju , ili vam je nešto potrebno, OGLASITE to ovde
Post Reply
User avatar
šarenko
Majstor
Posts: 391
Joined: 11 Sep 2008 11:47
Location: Kragujevac - Miloševac

NOVE PONUDE SA LIMUNDOA

Post by šarenko »

Kako sam konstantno na LIMUNDOU gde se prodaju razne stvari pa i alati mislim da nije zgoreg da u ovoj temi ubacujem linkove svih ponuda alata koje su trenutno na aukcijama.
Molim moderatore da mi odobre ili ne odobre ovu temu.

ovo je novo trenutno
limundo.com/aukcija----EXTRA----Radial-testera---1-masina-za-Poklon-EXTRA-99972

limundo.com/aukcija-Ručni-cilkular-BlackiDecker-92049
limundo.com/aukcija-Trofazni-motor-za-stubnu-busilicu-i-dve-5ostep-remenice-101281
limundo.com/aukcija-Einhell-Standbohrmaschine--1-za-Poklon-99921

Metabo ispravio / dodao:

Kolega Å arenko,

dovoljno je postaviti link prema dotičnom sajtu, kao informaciju. Mislim da šturo kopiranje linkova sa dotičnog sajta, bez kontekstnog razloga, samo čini besplatnu reklamu prodavcima, što verujem ni tebi nije bio cilj.

Ukoliko ima BAÅ  interesantnih stvari, linkove možeš postaviti u forumu "Prodaja, razmena", a postoji i forum sa interesantnim linkovima.
Nije znanje znanje znati, Već je znanje znanje dati
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Ne vidim da je problem, samo da ga prebacimo na odgovarajuce mesto.
Onaj ko trazi nesto da pazari ce to pre traziti ovde u "razmena prodaja" nego u "elektricnim alatima".
User avatar
šarenko
Majstor
Posts: 391
Joined: 11 Sep 2008 11:47
Location: Kragujevac - Miloševac

Post by šarenko »

pretpostavio sam da sam promašio mesto zato sam i tražio odobrenje da bismo ga postavili na pravom mestu
Mada je dosta interesantno za neki MALI ili VELIKI novac pazariti nešto dobro
Nije znanje znanje znati, Već je znanje znanje dati
User avatar
šarenko
Majstor
Posts: 391
Joined: 11 Sep 2008 11:47
Location: Kragujevac - Miloševac

Post by šarenko »

aukcija je završena i usled nemogućnosti da uzme dobru kintu( realn o je i mogao tip proda samom sebi ? ( imao je dupli nalog što nije legalno ali nekada dobro dodje ) ja sam hteo po jedno dakle ger i bušilicu ali mu se nije isplatilo tako da očekujem ponovo da se pojavi sa realnijom cenom
šarenko wrote:pretpostavio sam da sam promašio mesto zato sam i tražio odobrenje da bismo ga postavili na pravom mestu
Mada je dosta interesantno za neki MALI ili VELIKI novac pazariti nešto dobro
Nije znanje znanje znati, Već je znanje znanje dati
User avatar
šarenko
Majstor
Posts: 391
Joined: 11 Sep 2008 11:47
Location: Kragujevac - Miloševac

Post by šarenko »

Last edited by šarenko on 14 Feb 2009 23:41, edited 1 time in total.
Nije znanje znanje znati, Već je znanje znanje dati
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Drveni kekEs :)

Pa jos je iz mog sela...
User avatar
gilee
Zarezivač olovaka
Posts: 18
Joined: 14 Feb 2009 15:01
Location: smederevska palanka
Contact:

Post by gilee »

stvarno ima svega i svachega na LIMUNDOU chak i jedan stoni strug,za relativno male pare.svratite na pijacu
nije sramota pitati,sramota je praviti se pametan
User avatar
borob
Precizni šegrt
Posts: 55
Joined: 12 May 2008 06:55

Post by borob »

Na Limundu jedna od stvari koja mi se ne svidja jeste pojavljivanje informacije da je vecu venu ponudio neki drugi clan onda kada vi nudite! Znam da postoji i ta mogucnost i recicete " ko i tebi brani da aktiviras tu uslugu" mada me i ne zanima kako se aktivira, jer mislim da je realno da se na ponudu ide ponudom a ne da to radi masina ili program ili........ onda mi to dodje kao namestaljka onog ko prodaje! Uvek ima pod kontrolom onog ko licitira a na pocetku postavi neku realnu ili primamljivu cenu!
Ekipa sa Limunda bi zarad dokaza svoje ozbiljnosti, (inace sve drugo je O.K. ) trebala da izbaci ovu opciju i da ponudjaci licitiraju onda kada su prisutni a ne da server to radi za njih! A samim tim i prodavci bi postavljali realnije cene........
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Nisam ovo bas razumeo.
Prodavac ponudi nesto za 50
Ti ponudis 55
Neko ponudi 60
Tebi se ispise da je ponudjeno 60?
Ili
Prodavac nudi nesto za 50 i na sajtu pise samo pocetna cena
Ti nudis 50
Sajt ti kaze da je neko vec ponudio vise, al ti ne kaze koliko?
Ili nesto trece
User avatar
šarenko
Majstor
Posts: 391
Joined: 11 Sep 2008 11:47
Location: Kragujevac - Miloševac

Post by šarenko »

Nije znanje znanje znati, Već je znanje znanje dati
User avatar
pajja
Vrhunski majstor
Posts: 1023
Joined: 26 Jan 2008 17:10
Location: Bela Crkva - Banat
Contact:

Post by pajja »

borob wrote:Na Limundu jedna od stvari koja mi se ne svidja jeste pojavljivanje informacije da je vecu venu ponudio neki drugi clan onda kada vi nudite! Znam da postoji i ta mogucnost i recicete " ko i tebi brani da aktiviras tu uslugu" mada me i ne zanima kako se aktivira, jer mislim da je realno da se na ponudu ide ponudom a ne da to radi masina ili program ili........ onda mi to dodje kao namestaljka onog ko prodaje! Uvek ima pod kontrolom onog ko licitira a na pocetku postavi neku realnu ili primamljivu cenu!
Ekipa sa Limunda bi zarad dokaza svoje ozbiljnosti, (inace sve drugo je O.K. ) trebala da izbaci ovu opciju i da ponudjaci licitiraju onda kada su prisutni a ne da server to radi za njih! A samim tim i prodavci bi postavljali realnije cene........
ako licitiras "na toj masini" ti postavljas (naravno ako hoces) max cenu do koje hoces da ides tako da ako neko licitira manje od tvog max automatski "masina" daje tvoju ponudu vecu za nijansu i tako do tvog max
User avatar
šarenko
Majstor
Posts: 391
Joined: 11 Sep 2008 11:47
Location: Kragujevac - Miloševac

Post by šarenko »

pajja wrote:
borob wrote:Na Limundu jedna od stvari koja mi se ne svidja jeste pojavljivanje informacije da je vecu venu ponudio neki drugi clan onda kada vi nudite! Znam da postoji i ta mogucnost i recicete " ko i tebi brani da aktiviras tu uslugu" mada me i ne zanima kako se aktivira, jer mislim da je realno da se na ponudu ide ponudom a ne da to radi masina ili program ili........ onda mi to dodje kao namestaljka onog ko prodaje! Uvek ima pod kontrolom onog ko licitira a na pocetku postavi neku realnu ili primamljivu cenu!
Ekipa sa Limunda bi zarad dokaza svoje ozbiljnosti, (inace sve drugo je O.K. ) trebala da izbaci ovu opciju i da ponudjaci licitiraju onda kada su prisutni a ne da server to radi za njih! A samim tim i prodavci bi postavljali realnije cene........
ako licitiras "na toj masini" ti postavljas (naravno ako hoces) max cenu do koje hoces da ides tako da ako neko licitira manje od tvog max automatski "masina" daje tvoju ponudu vecu za nijansu i tako do tvog max
Da to je najbolji način i najsigurniji, postaviš cenu koju hoćeš da daš i kraj ko da veću
srećno mu bilo
a mašina neka radi svoje.
Ja evo više od godine boravim na Limundu kupim, prodam i dogurah do 550 pozitivnih transakcija
kupim, ne odgovara mi, vratim na aukciju a ako odgovara zadržim i to je super zanimaciaj
Nije znanje znanje znati, Već je znanje znanje dati
User avatar
pajja
Vrhunski majstor
Posts: 1023
Joined: 26 Jan 2008 17:10
Location: Bela Crkva - Banat
Contact:

Post by pajja »

stvarno si aktivan - nema sta
User avatar
šarenko
Majstor
Posts: 391
Joined: 11 Sep 2008 11:47
Location: Kragujevac - Miloševac

Post by šarenko »

pajja wrote: stvarno si aktivan - nema sta
Ni približno koliko bih želeo jer i ako je leto mi radimo ( neka deca ne mogu na more, planinu ,jezero ....pa su im naše predstave i te kako dobra zabava pored bazena i lokalnih parkova...)
ali noću sam okačen sve do jutra.
Upravo sam prodao svoj stari sto sa frezerom " PRO WORK" crveni kinez koji je počeo malo više da pišti ( taj sto je bio moj početnički ručni rad a sada sam uz pomoć ekipe sa ovog sajta napravio daleko bolji a i mašina je jača i bolja.
Da li si i ti na Limundu ???=
Last edited by šarenko on 12 Jul 2009 13:59, edited 1 time in total.
Nije znanje znanje znati, Već je znanje znanje dati
User avatar
pajja
Vrhunski majstor
Posts: 1023
Joined: 26 Jan 2008 17:10
Location: Bela Crkva - Banat
Contact:

Post by pajja »

da, ali ni delic kao ti
Post Reply