Drum sander, prodajem

Ako imate nešto za razmenu ili prodaju , ili vam je nešto potrebno, OGLASITE to ovde
Post Reply
User avatar
strajo
Zarezivač olovaka
Posts: 12
Joined: 13 Nov 2010 13:32
Location: Beograd, Železnik

Drum sander, prodajem

Post by strajo »

Kako se na srpskom zove? :)

U glavnom, prodao bih motor i komplet funkcionalan valjak.

• Motor je monofazni, italijanski 3KW 2880 rpm (ako ne gresim, slikacu plocicu al 99% jeste) sve sa remenicom i prekidacem za oba smera. On ce biti 120e.

• Valjak: ja sam ga licno pravio i koristio. Naravljen je od diskova mediapana, isecano krunom 120mm buseno u sredini na col pa poslagano i slepljeno na celicnu osovinu punog preseka, na kraju stegnuto maticama, stavljeni kvaitetni lageri (oni univerzalni, u kucistu). Ukupna duzina valjka je preko 50cm, remenica 165 (proveravam tacno.. zaboravio sam). Valjak naravno posle montaze poravnat na nulu u odnosu na radnu podlogu iznad koje je stajao. Precnik je nesta manje od 120mm, mogu da izmerim tacno ako treba. Smirgla se trenutno fiksira na njega pomocu selni, iskreno mrzelo me da uglodjem za klin. Valjak bi dao za 150, radjen je ljudski i domacinski, da traje.

• Konstrukcija: stajalo je na drvenoj konstrukciji napravljenoj od stafni. Radna ploca je od duple blazujke. Imam sve to, do duse rastavljeno. To, ako ko hoce, dajem dzaba. I nije bas kakvo, da budem iskren. Meni je, do duse sluzilo, medjutim neki moj savet bi bio da se to napravi od celicnih profila.

Sve ovo se nalazi u selu kraj Arandjelovca. Kada budem otisao, najverovatnije tokom ovog vikenda, slikacu pa postaviti slike.
Mogu da stavim u gepek i doteram za BG.

Ako vas interesuje, javite se na 060 3885-jedan sest sest
Post Reply