Tražim Yakorudu sa 5 operacija

Ako imate nešto za razmenu ili prodaju , ili vam je nešto potrebno, OGLASITE to ovde
User avatar
mladi hobyst
Precizni šegrt
Posts: 67
Joined: 15 Jul 2014 14:14
Location: Titel

Tražim Yakorudu sa 5 operacija

Post by mladi hobyst »

Pozdrav drugari,
U potrazi sam za kombinirkom sa 5 operacija.
Najviše bi mi odgovarala bugarka-Yakoruda 320 sa 5 opetracija.
Nije mi hića,al bih voleo naći..
Okolina Novog Sada..Beograda.. 100km
Last edited by mladi hobyst on 01 Mar 2021 13:07, edited 1 time in total.
User avatar
BojanPN
Majstor stolar
Posts: 466
Joined: 05 Jun 2017 09:57
Location: Paracin
Contact:

Post by BojanPN »

062 644 826 MARKO MAÅ INE MITROVICA
User avatar
Goshke
Precizni šegrt
Posts: 71
Joined: 16 Mar 2019 09:40
Location: Beograd

Post by Goshke »

Kod Marka masina samo ako mora... Taj covek preprodaje i ugradjuje se uvek par zelemih, a zasto bib to radio kad mozes da pratis oglase i nadjes sta ti treba u narednih par meseci.

Znaci oglasi, pa svaki dan.dok ne izleti. Bilo je u poslednje vreme tih kombinirki dosta...
User avatar
BojanPN
Majstor stolar
Posts: 466
Joined: 05 Jun 2017 09:57
Location: Paracin
Contact:

Post by BojanPN »

Ili da proba neku u Jela stil Vrnjacka Banja , meni su oni korektni dosta
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

Mozda ako gazda Bojan ima neku polovnu na stanju,nova je oko 3500e
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
mladi hobyst
Precizni šegrt
Posts: 67
Joined: 15 Jul 2014 14:14
Location: Titel

Post by mladi hobyst »

Nemem baš za novu :(
Ma gledam oglase svaki dan..
Marka sam kontaktirao i jasno mi je kako on posluje i ne moš ga uhvatiti na za glavu ni rep :skratta:
Budžet mi je oko 2100max..znam da ću teško naću Yakorudu,al isto tako znam da ih je bilo i za manje novaca,al tad nije bilo municije nažalost da uletim u investiciju..
Bitno mi je da ima 5 operacija,jer baš i nemem mesta za više makina u "office-u".
Last edited by mladi hobyst on 09 Mar 2021 13:03, edited 1 time in total.
User avatar
mrdjenovac
Precizni šegrt
Posts: 73
Joined: 14 Aug 2013 17:44
Location: Sabac
Contact:

Post by mrdjenovac »

Imaš grupu stolari srbije na fb, pogledaj tamo, bude bobika kombinirki
User avatar
mladi hobyst
Precizni šegrt
Posts: 67
Joined: 15 Jul 2014 14:14
Location: Titel

Post by mladi hobyst »

Ufh,hvala,al nemam FB profil,niti ću ga imati verujem :D
Å ala mala,ne koristim face..al potraga i dalje traje..
BR
Moderator
Moderator
Posts: 3815
Joined: 11 May 2013 08:02
Location: Beograd-Brezdje-Bor

Post by BR »

mladi hobyst wrote:Marka sam kontaktirao i jasno mi je kako on posluje i ne moš ga uhvatiti na za glavu ni rep :skratta:
Imam istovetno iskustvo. Cak sam stekao utisak da se p[oslovanje svede na to sto pogleda kod drugih sta ima na KP, pa preproda. Hvala na servisu.
User avatar
DataS
Majstor
Posts: 279
Joined: 28 Dec 2010 13:05
Location: Beograd

Post by DataS »

Upoznao sam Marka kad sam išao da pogledam neku mašinu koju sam našao na KP, a vlasnik je sarađivao sa njim od ranije. I on ju je nudio kasnije. Radio je u Apokalipsi u S. Mitrovici, ne krije da nema vlastiti lager i kako kaže ima informaciju ko šta prodaje ili kupuje. Dosta toga je sa KP, ali ima prodavaca koji odustanu od davanja oglasa kad ne prodaju mašinu, a on nastavi da je nudi.
Last edited by DataS on 10 Mar 2021 20:05, edited 1 time in total.
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3689
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

Dakle, ako znam ko prodaje kombinirku, mogao bi da trazim mladom hobysti par zelembaca za informaciju :/
User avatar
Goshke
Precizni šegrt
Posts: 71
Joined: 16 Mar 2019 09:40
Location: Beograd

Post by Goshke »

Nikako ne volim takvu vrstu preprodavac, dodju mi kao neki paraziti, tako ih dozivljavam.

Uredu je da kupis nesto, sredis preprodas, ili samo preprodas.

Jedino ako te bas mrzi ili nemas vremena d praris oglase, pa to on odradi umesto tebe, to mi jedino deluje realno.

A sa druge strane, sta god sam ih pitao za neku masinu, to je bilo kao da ne zele da prodaju. Na poruku na KP ne odgovaraju, na poziv moras da čupas reči kleštima. Tako se ne radi trgovina...
User avatar
DataS
Majstor
Posts: 279
Joined: 28 Dec 2010 13:05
Location: Beograd

Post by DataS »

Nisam ni ja kupio od njega mašinu.
Ako se zadnji pasus odnosi na Apokalipsu, slažem se, isto iskustvo u komunikaciji sa njima. Marko ne radi više kod njih, bar tako priča.
User avatar
drBouz
Majstor
Posts: 380
Joined: 29 Sep 2020 09:51
Location: Novi Beograd
Contact:

Post by drBouz »

On-of topik - moguce da je goske video - ko ima telenor broj, imaju neki marketinski trip/trik, kao greb-greb digitalni i kao ti obrises onaj ekran petkom, i svaki petak svakom nesto kao poklone. Tipa pet posto popust na nesto kupljeno u telenoru, tipa sto trilijardi minuta u mrezi (posto potrosis ono sto vec imas) tokom nedelju dana i t.d. :) -uglavnom, sad u petak, meni bilo 17% popusta na kupovine u gigatronu. hop - grupa it-berza - hop - lik stavi taj screenshot - uredno dao oglas. fazon - prodajem vaucer za popust. Uvek, kad negde neko dodirne neko veliko dno - pomislim, o.k. mozda je to to - mozda nema dalje. -i onda na malim dnima, skontas, da uvek ima prostora za jos dublje dno.
Volim Srbiju... :) Ne volim sto policija nece da se pomeri samo sa strane, eventualno nama, mirnim gradjanima da svoje oruzje - i odu na fucu i pivo jedno nedelju dana - da mi, mirni gradjani, caskom resimo sve ludake, olos, i barabe, bukvalno za dva dana - i onda pet dana pijemo pivo s pandurima, i onda jedno 50 godina bez budala, za koje niko ne zna gde i kako su nestali/e.
Last edited by drBouz on 11 Mar 2021 08:21, edited 1 time in total.
regularan tip skroz
User avatar
mladi hobyst
Precizni šegrt
Posts: 67
Joined: 15 Jul 2014 14:14
Location: Titel

Post by mladi hobyst »

Ima li neko iskustva sa kombinirkama Potisje Ada?
Ima u ponudi ova https://www.kupujemprodajem.com/industr ... /112185282
Post Reply