Nozevi za mali Abrihter Villager VSTP 125 / Womax / Woodstar / Holzman

Ako imate nešto za razmenu ili prodaju , ili vam je nešto potrebno, OGLASITE to ovde
Post Reply
User avatar
miki_bgd
Majstor početnik
Posts: 133
Joined: 25 Apr 2014 01:59
Location: Vracar, Beograd

Nozevi za mali Abrihter Villager VSTP 125 / Womax / Woodstar / Holzman

Post by miki_bgd »

Ekskluzivno : )

Samo kod mene. Neotpakovano. ..

Originalni set dva abrihter noza i kais za prenos za najpopularniji amaterski Diht Abrihter - stacionarno rende Villager VSTP 1250, kao i za sve ostale varijante ove masine, koju svi moguci proizvodjaci brendiraju pod svojim imenom.

Cena je zaista povoljna, a ovo je jedina sansa da nabavite ovakav set, posto rezervnih delova za ove masine na lageru u Srbiji nema, niti ce ih biti a cena za Womax nozeve je duplo veca od ove.

Sem sa Villager masinom, noz je kompatibilan sa masinama koje mozete videti u mom oglasu na KP:

https://www.kupujemprodajem.com/Nozevi- ... filter_id=

Cena 3000 dinara.

Lokacija, Beograd, Vracar.
Ako saljem, primalac placa postarinu i povrat novca.
User avatar
miki_bgd
Majstor početnik
Posts: 133
Joined: 25 Apr 2014 01:59
Location: Vracar, Beograd

Post by miki_bgd »

Prodato i ovo, moze da se brise oglas.

P.S.
Nemojte da se zeznete da kupujete te jeftine amaterske Abrihter/Diht kombinacije. Nema rezervnih delova kod uvoznika, a isti su sve samo ne pouzdani... ja sam se svog primerka jos odavno resio, a sada sam prodao i taj set delova koji sam kupio.
Nisu losi, ali samo da covek napravi posten kokosinjac ili kucicu za psa.. ili mozda tarabu. Za sve ostalo, Metabo od 140.000 rsd i sl. ili nesto polovno, od pola tone, ko ima prostor da smesti takav uredjaj.

To bi bilo to od mene. U zdravlju ostajte i pazite prste!
Post Reply