Bosch GCM 10

Ako imate nešto za razmenu ili prodaju , ili vam je nešto potrebno, OGLASITE to ovde
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Bosch GCM 10

Post by singer »

Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

aktuelno i dalje :)
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

Aktuelno....
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
daleko
Vrhunski majstor
Posts: 1394
Joined: 08 Apr 2015 19:41
Location: Rusija svuda negde

Post by daleko »

Ja svoj bosch prodao.... Fala bogu
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

Pa sta je ovo? јеl radi neko nesto od vas?.....:(

nije sugav majku mu....
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Isteko ti oglas
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

obnovljen i aktuelan i dalje.....ljudi zovu ,hoce za dzabe :arg:
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
miki_bgd
Majstor početnik
Posts: 133
Joined: 25 Apr 2014 01:59
Location: Vracar, Beograd

Post by miki_bgd »

Da te utesim, ja sam kao nov ger, nekoriscen, bukvalno, prodavao jedno 6 meseci. Po ceni duplo manjoj nego sto je u radnji ili on line... eh da sam ga ja mogao kupiti po toj ceni, ne bih pare bacio.
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

stvarno ne znam sta da se tesim,ger je odlican ,ja ga koristim samo za gerovanje ofarbanih lajsni za sobna vrata i to radi perfektno a da ne pricam za ostale stvari.

prosto ne mogu da verujem da neki ljudi blate plavi bosch kao da je najvece govno a gledam raznorazne stolare koji rade sa takvim BLATOM od gerova tipa strauss,womax.....

pa ne mora da kupi kapex ili makitu ili dw ali je zato ovaj bosch odlican kompromis cene i kvaliteta :)
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
borism25
Majstor
Posts: 351
Joined: 22 Sep 2015 21:02
Location: Osijek - Hrvatska

Post by borism25 »

pokusavam stisnuti na link no kaze da je oglas obrisan
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

moram da obnovim oglas....ali kad se vratim iz pecalbe :happy:
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
miki_bgd
Majstor početnik
Posts: 133
Joined: 25 Apr 2014 01:59
Location: Vracar, Beograd

Post by miki_bgd »

singer wrote:stvarno ne znam sta da se tesim,ger je odlican ,ja ga koristim samo za gerovanje ofarbanih lajsni za sobna vrata i to radi perfektno a da ne pricam za ostale stvari.

prosto ne mogu da verujem da neki ljudi blate plavi bosch kao da je najvece govno a gledam raznorazne stolare koji rade sa takvim BLATOM od gerova tipa strauss,womax.....
Pa ne mora da kupi kapex ili makitu ili DeWalt ali je zato ovaj bosch odlican kompromis cene i kvaliteta :)
Festool jeste precizniji i funkcionalniji i to mnogo, a da li je bolji mehanicki.. sve je to isto sranje. Ima na netu rasklapanje Festool potapajuce testere i zaista je sramota koliko je jadno uradjena. Bukvalno su "cut the corners" gde god su mogli.
Festool je samo elaboriran do maksimuma i savrseno dizajniran, ali je kvalitet mrsav takodje.

Uglavnom, alat se u Srbiji isplati kupovati preko racuna nov, kome je to ozbiljan posao, pa smanjuje dobit firme ili od ovih sto donose iz inostranstva, savrseno ocuvan, star par godina. Ima cesto na kupujem prodajem jako dobrih stvari.

Samo covek treba da prati, posto se dobre stvari razgrabe za sekund bukvalno! Meni je zao po kakvim sam cenama prodao nov novcijat alat..
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

To "jadno" je malo ...
AVE voli da "njake" (posto to privlaci masu), no probaj da vidis kako to izgleda kod drugih, pa ces shvatiti sta je jadno i sramota. A naravno podilazenje masi pljuckanjem necega zato sto dosta kosta je uobicajena pojava.

To sto negde nije upotrebljen lezaj nego biksna, ne znaci da je to lose.

U jednoj recenici imas suprotnost: ne moze nesto da bude preciznije, a da mehanicki ne bude bolje uradjeno.

A bosch vec dugo nije dobar kompromis cene i kvaliteta., ma koliko to tebi ne odgovaralo zbog toga sto treba da ga prodas (mada vidim da je tvoj otisao).
BR
Moderator
Moderator
Posts: 3819
Joined: 11 May 2013 08:02
Location: Beograd-Brezdje-Bor

Post by BR »

Joj, neko dirao Festoola Boletu.

Meni se takodje ne svidjaju neka konstriuktivna resenja kod Festoola, i mislim da su po tom pitanju neki drugi bolji. No, recimo za primer, kada sam razmisljao o potapajucoj testeri, jedini izbor se na kraju sveo na Festool, posto niko drugi ne pravi potapajucu testeru odgovarajuce dubine reza, a i vecina drugih potapajucih testera je namenjeno samo secenju plocastih materijala, sto je meni minimalni deo onoga sto radim.

Recimo, Makita, koja je konstruktivno bolja, sa mnogo manje plastike na kljucnim mestima, em ima samo 55 milimetara dubine reza, em nema riving noz iza testere.

Tako da na kraju, (ako izuzmemo poking Boleta ) ja ne bih bas po Festoolu. ;)
User avatar
nlazovic
Majstor majstora
Posts: 577
Joined: 22 Jan 2013 16:03
Location: Beograd, Blok 45

Post by nlazovic »

Veritas VS Festool maneken :D
Post Reply