Bosch GCM 10

Ako imate nešto za razmenu ili prodaju , ili vam je nešto potrebno, OGLASITE to ovde
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

ramovi za slike se rade iskljucivo GILJOTINOM ili OMGA gerom...sve ostalo nije za to i tu se prica zavrsava.

sto se tice prodaje MOG gera a i ostalih bosch gerova bio bi super svakome da kosta 40e ALI tada bi WOMAX. STRAUSS,WILLAGER i ostali trebali da kostaju 10e-------a toliko i kostaju u Kini :)

dakle -kad bih ga prodao za 100e svako bi ga lupio i niko ne bi imao zamerku.

p.s. ne moram ga ja ni prodati ako treba- ne trazi leba :)

p.p.s. vidim da svi imaju FESTOOL pa kenjaju po plavom bosch-u
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
BR
Moderator
Moderator
Posts: 3819
Joined: 11 May 2013 08:02
Location: Beograd-Brezdje-Bor

Post by BR »

Ja sam stvarno za irvase.. Makaze se kod naz zovu gilotina. I imaju manu, ako je profil od jako mekanog drveta, ili oblozen, znaju da ih nagnjece. Zato je shoting board neprikosnovena, i najpreciznija alatka za taj spoj.

Sa radijalnim gerom tesko, on je i dalje ogranicen preciznoscu koju moze da postigne testera sa nizom zuba. A koja je daleko od preciznosti koju moze da postigne rende, od nekoliko stotih milimetra.

Ramova za slike sam se nagledao u detinjstvu. Kada je nekome u kuci ramljenje slika hobi, do tog nivoa da odleti za Pariz da bi pomogao prijatelhju da postavi izlozbu u Boburtru, pa dobije ponudu i da ostane tamo, a da sam napise cifru na ceku, onda je tesko izbeci temu.
User avatar
BG ACA
Majstor
Posts: 266
Joined: 22 Nov 2013 07:53
Location: BGD

Post by BG ACA »

singer izvini ali moji komentari su iz licnog iskustva sa Boschom.
Plavi "PROFI" skupo placeno iskustvo.
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

ger je otisao majstoru :)
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
radenko
Vrhunski majstor
Posts: 1219
Joined: 12 Nov 2010 07:59
Location: valjevo

Post by radenko »

nek je sa srecom i da brzo potrosis pare na lepe stvari !!!!! :skool:
smirglaj nikad dosta
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

hvala :prsgore:
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
Post Reply