Prodaja novog alata sa popustom

Ako imate nešto za razmenu ili prodaju , ili vam je nešto potrebno, OGLASITE to ovde
Post Reply
User avatar
StolarBastovan
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 206
Joined: 09 Jan 2013 14:08
Location: Beograd

Prodaja novog alata sa popustom

Post by StolarBastovan »

Postovanje svim clanovima.
Imam potrazivanje prema jednoj vecoj prodavnici alata.Imamo dogovor o kompenzaciji robe.Ja sam za sebe nabavio skoro sve sto mi je bilo potrebno,pa ne bih da nagomilavam bespotrebno nesto cisto da bh kupio.Verujem da nekom treba neka glodalica,busilica,ili nesto slicno.Meni bi znacilo da izvucem novac,a ja bih mogao da vam izadjem u susret sa dodatnim popustom od 10 do 20 posto na sve cene koje su u prodavnicima wobyhausa.Mogu da nabavim skoro sve kako elektricnog tako i rucnog i bilo kog drugog alata bilo koje robne marke.

Telefon 065/205-1893

Pozdrav
Last edited by StolarBastovan on 18 Jan 2016 19:35, edited 1 time in total.
User avatar
Danilo
Dodavač alata
Posts: 1
Joined: 18 Jan 2016 20:00

Post by Danilo »

Da li mozete da mi nabavite metabo KGS 216 potezni ger?Koja bi cena bila i da li dajete garanciju?Nedostupni ste na ovom broju.
Last edited by Danilo on 18 Jan 2016 20:44, edited 1 time in total.
User avatar
StolarBastovan
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 206
Joined: 09 Jan 2013 14:08
Location: Beograd

Post by StolarBastovan »

Cena za Metabo kgs 216 bi bila 26.660,naravno sa proizvodjackom garancijom.
User avatar
lazar
Precizni šegrt
Posts: 58
Joined: 23 Jan 2016 13:11
Location: Novi Sad

Post by lazar »

Bas ovih dana obilazim radnje ali gledam da to bude na cekove sa odlozenim :(
User avatar
rsinisa
Majstor
Posts: 296
Joined: 22 Sep 2010 07:11
Location: Smederevo

Post by rsinisa »

Trebala bi mi ekscentar brusilica-šlajferica (random orbit sander za one koji bolje znaju engleski), ali bih voleo da je Makita proizvodjač. Problem je što Woby nema Makitu, ali ti nisi naveo da kupuješ u Woby-ju, već si se pozvao na njihove cene pa me zanima možeš li da nabaviš to što mi treba?

Pozdrav.
User avatar
Trale
Šegrt
Posts: 37
Joined: 07 Jul 2013 18:19
Location: Trstenik

Post by Trale »

Sve pohvale za Stefana.
Juce mi je stigao alat (makita sina 1,4m i metabo kombi 32), sve je novo u kutijama i popust je bio veci od 20%. Ja sam prezadovoljan.
Hvala jos jednom
User avatar
Borisav
Šegrt
Posts: 21
Joined: 08 Oct 2015 09:55
Location: Beograd

Post by Borisav »

Poštovani, da li biste mogli da pribavite makitinu keksericu PJ7000 i koja bi joj bila cena? Hvala unapred!
User avatar
StolarBastovan
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 206
Joined: 09 Jan 2013 14:08
Location: Beograd

Post by StolarBastovan »

Zatvorio sam kompenzaciju sa firmom od koje sam nabavljao alat.Vise clanova foruma je kupilo po nesto,nadam se da su svi zadovoljni.Hvala im svima na saradnji.Ako se opet ukaze neka ponuda bicete obavesteni.Pozdrav svima
Post Reply