Vollmer ostrilice za testere na prodaju

Ako imate nešto za razmenu ili prodaju , ili vam je nešto potrebno, OGLASITE to ovde
Post Reply
User avatar
testerash
Šegrt
Posts: 20
Joined: 16 Jan 2009 16:58
Location: Srem
Contact:

Vollmer ostrilice za testere na prodaju

Post by testerash »

Imam 4 komada, vollmerovih ostrilica da prodam od 1800 eura do 2 i po 'iljade. Kako koja. Lepo su ofarbane , a lepo i rade. Nekome ce lepo sluziti, al meni netrebaju. Pa ako neko oce da postane ponosni ostrac, nek se javne. Imam i slike al neznam kako se mecu na sajt. Mozda otkrijem pa postavim:)

Evo uklavirio sam kako se mecu slike

Ala ih je zdravko ofarbao, svaka mu cast na izboru boja:) ,alal vera na ciganiji, takih je covek imo farbi, pa ih je sve potrocsio na moje ostrilice.
Ni meni se ne svidja al sad je kasno i skupo da opet prefarbavam

Image
Image

da prodam bar jednu pa da vodim decu u grcku
Last edited by testerash on 31 May 2009 13:07, edited 1 time in total.
Testeraš sam tim se dičim
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Tvoje masine tvoja cena ali pogledaj malo cene na trzistu,imas tu i u Mitrovici.Mislim nemoj da se ljutis!
User avatar
testerash
Šegrt
Posts: 20
Joined: 16 Jan 2009 16:58
Location: Srem
Contact:

Post by testerash »

evo malo pre bio marceta, kolega iz Mitrovice, da vidi ostrilice koji profesionalno prodaje godinama te ostrilice, kod njega su iste cene. Ako si mislio na njega. Oce i on da kupi, mnogo su lepo ofarbane :lol: nema ljutnje Radmit a cena nije fiksna ;)
Last edited by testerash on 28 May 2009 18:15, edited 1 time in total.
Testeraš sam tim se dičim
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Ma pusti cene ja se cenkam ko ciganka kad mi nesto treba,ali moj testerdzija otsad pijemo ladno pivo necvemo trgovati.Salim sae kad prodjes kroz Pozegu svrati na ladnu pivce.
User avatar
testerash
Šegrt
Posts: 20
Joined: 16 Jan 2009 16:58
Location: Srem
Contact:

Post by testerash »

ne samo da cu cu da svratim na pivo, nego cemo i da tupimo testere i da ih ostrimo, al turpijom , majstorski
Testeraš sam tim se dičim
Post Reply