Ponuda stolarima za izradu stola i pitanje

Ako imate nešto za razmenu ili prodaju , ili vam je nešto potrebno, OGLASITE to ovde
User avatar
ropee
Vrhunski majstor
Posts: 1431
Joined: 30 Dec 2011 18:08
Location: Opatija

Post by ropee »

Mi smo ti samo dali do znanja da se ovo ne može napraviti identično ovome a jeftinije (barem po nekoj normalnoj računici ) .
Ako ideš nešto improvizirati , kao što sam ti prvo naveo , izmijeniti malo nogice , farbane a ne niklovane , ... vjerojatno bi i uspio dobiti dobru cijenu .
Općenito , ja se ne pačam u neki jeftini proizvod , pogotovo kad mi stranka dođe sa slikom i pita mogu li ja jeftinije , uvijek odgovorim da sam uvjeren da mogu bolje al jeftinije ne . Industrijski namještaj je teško pratiti cijenom , onaj dizajnerski da , al običan gotovo nikako, osim kuhinja, naravno malo većih i odrađenih od skupljih materijala .
danas ne radim ništa, jer jučer nisam radio ništa, ... pa nisam završio !! ><((((º>.

http://img108.mytextgraphics.com/blinki ... b4f7ee.gif
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5377
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

znamo mi za cega se koristi vazelin :skratta:

mozes ti i niveom ako ti je draze :happy:

da ne pravimo :skoorpning: vise.

poenta price je da ces tesko uraditi taj deo namestaja istog kvaliteta a a za manje para (zato sam ti i predlozio vazelin(niveu) jer osecam da ces ti biti jebena stranka :smejanje:
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
феникс
Majstor majstora
Posts: 918
Joined: 14 Oct 2012 10:56
Location: Околина Новог Са

Post by феникс »

MapleMan wrote:Zato sise mažem Niveom !!
Ако имаш више од једне који ђаво тражиш у столарији?
Постани глумац!
ХХХ продукција би те жестоко платила :cool:
Три пут' кратим ову летву и опет ми кратка! :forvonad:
User avatar
MapleMan
Majstor majstora
Posts: 825
Joined: 11 Mar 2010 12:23
Location: Kamenica Sr

Post by MapleMan »

XXX Produkcija već odavno radi za mene ako nisi znao !! Ja sam popularna ličnost :)
Dva put zine , a tri put slaže
User avatar
MapleMan
Majstor majstora
Posts: 825
Joined: 11 Mar 2010 12:23
Location: Kamenica Sr

Post by MapleMan »

Za nogice cevi malo debljeg zida nekoštaju ništa i plus u DES-u nikluju ništa nije skupo za to malo metala ! Hvala za savete !
Last edited by MapleMan on 26 Mar 2014 21:02, edited 1 time in total.
Dva put zine , a tri put slaže
Post Reply