Građa

Ako imate nešto za razmenu ili prodaju , ili vam je nešto potrebno, OGLASITE to ovde
Locked
User avatar
pajja
Vrhunski majstor
Posts: 1023
Joined: 26 Jan 2008 17:10
Location: Bela Crkva - Banat
Contact:

Građa

Post by pajja »

:) vidis da nikome 'ne fali daska' (:
BETA
Zarezivač olovaka
Posts: 14
Joined: 13 Sep 2012 20:34
Location: Beograd

Post by BETA »

mozda trenutno...ali zatrebaće sigurno nekome, ko je pravi majsto;)

Inače iz Bg sa naše administratore :)
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3698
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

BETA, pre postavljanja ovog oglasa, trebao si procitati
viewtopic.php?id=2548
BETA
Zarezivač olovaka
Posts: 14
Joined: 13 Sep 2012 20:34
Location: Beograd

Post by BETA »

slažem se da nisam postavio sve podatke, ali tu ste vi da me uputite dok se malo ne snađem.

Ok, iz Beograda sam. imam na stanju manju količinu čamovine dimenzie 48mm i 25mm duzine 3,4 metra
User avatar
radenko
Vrhunski majstor
Posts: 1219
Joined: 12 Nov 2010 07:59
Location: valjevo

Post by radenko »

beta u kojoj je klasi camovina ? i jesu li mere ispostovane? kolika je cena?
smirglaj nikad dosta
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Sa PDV-om, ili bez PDV-a? Zašto? Zato što je Beta firma, al ne želi da plati reklamiranje.

Pa onda pomalkice se reklamira, na sitno, da ne izazove banovanje... :pucko: :D
User avatar
ropee
Vrhunski majstor
Posts: 1431
Joined: 30 Dec 2011 18:08
Location: Opatija

Post by ropee »

onda neka plati oglašavanje ili erase ::neznam::
danas ne radim ništa, jer jučer nisam radio ništa, ... pa nisam završio !! ><((((º>.

http://img108.mytextgraphics.com/blinki ... b4f7ee.gif
User avatar
Pezzo
Ultra majstor
Posts: 2403
Joined: 06 Sep 2012 20:22
Location: Beograd
Contact:

Post by Pezzo »

Neka ga BILJEŽNIK evidentira.
BETA
Zarezivač olovaka
Posts: 14
Joined: 13 Sep 2012 20:34
Location: Beograd

Post by BETA »

beta nije firma, čisto da razjasnimo!!! Mislim da je doslo do zabune, ja imam neku manju količinu čamovine. Vidim da je ovo neko udruženje pobornika uspešnog poslovanja, pa se stalno preti nekim banovanje i brisanjem.

A ovde sam vidjao da se bas debelo ljudi reklamirajiu, sa cenama dimenzijama, i svim ostalima, pa bi molio administratore da se mozda time bave.

Zao mi je ljudi koji bi mozda i radili nesto , ali ocigledno nekome je ovde interes da ON samo zaradi. Za sve infomacije mozete me pitati privatno na poruke.

Hvala
User avatar
ropee
Vrhunski majstor
Posts: 1431
Joined: 30 Dec 2011 18:08
Location: Opatija

Post by ropee »

ko ti je kriv kad ne postaviš oglas kako spada , slika ,mjere, cijena , količina ,....
danas ne radim ništa, jer jučer nisam radio ništa, ... pa nisam završio !! ><((((º>.

http://img108.mytextgraphics.com/blinki ... b4f7ee.gif
BETA
Zarezivač olovaka
Posts: 14
Joined: 13 Sep 2012 20:34
Location: Beograd

Post by BETA »

a ti znas da se ja reklamiram...?? ti si vidovit, jel da..a kako znas da ovi sto prodaju mašine nisu firme?
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3698
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

Znam ja! To su ljudi koji su redovno ili povremeno na ovom forumu, uce, razmenjuju iskustva, druze se,...
Ti si se pojavio ovde da prodas camovinu...dobro. Niko ti nije obrisao oglas a trebalo je. Mislim da bi trebalo da snizis ton, pogledas malo na forumu da li ima jos nesto sto je tebi interesantno (osim razmene camovine), mozda nesto naucis a mozda i nas necemu naucis (to je cilj i ideja ovog foruma). Ako nema, pali brate :cool:
A camovina...prodace se, ovde ili onde ali hoce sigurno
User avatar
caca
Majstor
Posts: 289
Joined: 22 Mar 2011 18:40
Location: BGD

Post by caca »

BETA nije tesko biti fin, ako znas.
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Beta je već jednom bio banovan, pa navikao čovek... :D

Ja sam ga odbanovao jer me je lepo zamolio čovek. Pitao me je koliko košta reklamiranje (navlačenje)
pa me je onda zamolio da mu skinem ban, jel, jelte, mora da vidi da l mu se to isplati... :)

Ahahahahahaa.... Nema šta, sad čekam da se Beta otvori za reklamu... :tummenupp:

I, jel ti se isplati da se reklamiraš? Da vidimo kako ćemo... :pucko:

P.S. Nemoj da izvlačim email koji si mi poslao na sunce, stoga nemoj da se lažemo. Karte na sto. ;)
BETA
Zarezivač olovaka
Posts: 14
Joined: 13 Sep 2012 20:34
Location: Beograd

Post by BETA »

pa ocigledno da neki ljudi ovde ne znaju da se ponasaju. Ok vas administrator me je banovao i objasnio sam mu zasto sam to uradio( nisam se dobro informisao) sada kada mi je rekao da ne mogu da se reklamiran na taj nacin, samo cu Bojanu reci, prečešlja malo ostale clanove pa vidi kako se ljudi ovde reklamiraju na siroko!!!

Ova tema je sa pitanjem ako neko hoce da kupi camovinu,i ne vidim nikakvo drugacije pitanje, interesuje te ili ne. A ti ljudi koji se kako ti kazes MARICAIVICA povremeno dolaze i ostavljaju poruke, oni su veoma dokoni i njih ne zanima ad ovde nesto neuce nego da se naprave pametni .

Kazao sam ko hoce moze privatno da me kontaktira.
Locked