Prodao bih stolarsku slajfericu

Ako imate nešto za razmenu ili prodaju , ili vam je nešto potrebno, OGLASITE to ovde
Post Reply
User avatar
StolarskAkademija
Brzi dodavač alata
Posts: 6
Joined: 31 Oct 2008 22:18

Prodao bih stolarsku slajfericu

Post by StolarskAkademija »

Prodao bih stolarsku slajfericu ako se pojavi kupac koji je spreman da plati stvarnu vrednost.
Masina je italijanska,fabricka 280 cm radne duzine,sa pomicnim stolom,elektromotornim pogonom gore-dole sa dva smera brusne trake,otprasivacem sa posebnim motorom i vrecom od filter platna.Masina je iz osamdesetih godina,odlicnog dizajna i besprekorne funkcije.Meni je visak jer sam dao avans za kontaktnu brusilicu koja treba da stigne ovih dana, a ova slajferica mi zauzima prostor u koji imam nameru da smestim kontaktnu.Cena je 1500 okupacionih para.
Zainteresovani se mogu javiti putem telefona
broj 011-8416731
Pozdrav BLAZO
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14960
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Sta je kontaktna brusilica?
User avatar
StolarskAkademija
Brzi dodavač alata
Posts: 6
Joined: 31 Oct 2008 22:18

Post by StolarskAkademija »

Kontaktna brusilica ili pogresno zvana kalibrirka je vrsta slajferice kroz koju se na pokretnoj donjoj traci predmet pomera ispod brusnih traka koje pritiskaju valjci pomocu pneumatskih aktuatora.Valjci se kombinuju sa brusnim gredama i to je kontaktna brusilica.Kalibrirka je isto to,samo sa vecom tvrdocom guma i posebnm profilacijom,koja je predvidjena da materijal dovede na potrebnu debljinu,odnosno kalibrise.Moze brusiti i vise milimetara ali se koristi za neravnine +-0,5mm.
Kontaktna brusilica nije tako precizna kao kalibrirka,odnosno ne moze se koristiti za kalibrisanje vec samo za kontaktno brusenje ravnih povrsina.
Pozdrav
StolarskAkademija
User avatar
bane
Precizni šegrt
Posts: 69
Joined: 12 Nov 2008 18:35
Location: Stockholm

Post by bane »

Pa mislim da beskontakna brusilica ne postoji, sve su kontaktne.
Post Reply