Učenje zanata

Ako imate neko pitanje za stolare, uradite to ovde, potrebna je registracija
Post Reply
djokos
Dodavač alata
Posts: 3
Joined: 23 May 2022 17:39
Location: Beograd

Učenje zanata

Post by djokos »

Pozdrav svim članovima,
Zovem se Nemanja.Nov sam na forumu iako ga pratim dugo.Do sada nisam radio u radionici ali imam želju da naučim.Ne želim više da gledam Japance i Amerikance na youtube-u i da maštam kako ću jednog dana ja tako da radim.Došlo je vreme da zakoračim u taj svet koji sam dosada gledao preko kompjutera.Molio bih članove kojima treba pomoćnik ili poznaju nekog takvog da se jave da razgovaramo.Ozbiljan sam i spreman da se preselim u bilo koji grad na Balkanu ako za to postoje uslovi.Bitno mi je da imam bilo kakav smestaj i da mogu da učim da radim sa alatima i mašinama.Verujem da sam na pravom mestu i da ću pronaći prave ljude na obostranu korist.Živi bili
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Učenje zanata

Post by singer »

Šta želiš da učiš od zanata?
djokos
Dodavač alata
Posts: 3
Joined: 23 May 2022 17:39
Location: Beograd

Re: Učenje zanata

Post by djokos »

Voleo bih da naučim obradu drveta,rad na mašinama,merenje,obeležavanje,rad sa alatima,sve što ima veze sa stolarijom.Prednost dajem drvetu ali prihvatio bih da naučim rad sa pločastim materijalima.I to me jako privlači jer je slično iako su ipak dva različita zanimanja.
User avatar
Alvi
Samostalni majstor
Posts: 153
Joined: 19 Jul 2017 13:41
Location: Batajnica

Re: Učenje zanata

Post by Alvi »

Slučajno sam naleteo na ovaj oglas. Možda traže nekog već iskusnog ali možeš da pitaš ako već nisi našao.
https://www.instagram.com/p/CeJ9mRFMrZK ... MyMTA2M2Y=
djokos
Dodavač alata
Posts: 3
Joined: 23 May 2022 17:39
Location: Beograd

Re: Učenje zanata

Post by djokos »

Hvala Alvi
Post Reply