Kako osušiti svježu hrastovinu?

Ako imate neko pitanje za stolare, uradite to ovde, potrebna je registracija
Post Reply
User avatar
strom
Šegrt
Posts: 44
Joined: 05 May 2020 09:37
Location: Zagreb, HR

Kako osušiti svježu hrastovinu?

Post by strom »

Pozdrav svima!

Uskoro mi stiže cca 2 m3 svježe rezanog hrasta, "živčenjaka" (rastao je sam na zapuštenoj livadi). Trupac je bio promjera skoro 1 metar, visine 4m. Rezan je grubo na "bosanki", na dužine cca 2m i debljine 5cm a širina kako je koji dio ispao, nije krajčano, što znači da ima dijelova širokih 70-80cm. Znam da ta obrada nije dobra i da se to moglo bolje, ali bilo je "uzmi ili ostavi/bacamo" i to što stiže - stiže.

Sad trebam vašu pomoć i savjete kako to najbolje iskoristiti i osušiti. Nemam baš mogućnosti prijevoza do pilane ili sušare, ako predlažete da suzim daske morat ću to napraviti sam doma motorkom ili ručnim cirkularom, ako je to uopće izvedivo.

Dakle, pitanja su:

1) Da li da pokušam suziti te najšire daske ili da ih probam ostaviti i osušiti tako pa možda imati veliku površinu za neku rustikalnu ploču stola ili tako nešto? Bojim se da će se takva širina na 2m dužine jako uvijati i da to nema baš smisla.

2) Plan mi je bio sve to sušiti na tavanu, pod krovom, ali teško ću to sve prebaciti gore. Ako ne mogu gore, što predlažete, mogu li to sušiti na dvorištu, pokriveno na vrhu ceradom? Plan mi je bio to prirodno sušiti cca 4-5 godina prije bilo kakve obrade.

3) Kako da slažem? Mislio sam 3-4cm jelove letvice između svakog reda daski i na vrhu puno cigli da što više oteža i pritišće.

4) Što da radim za "endgrain" stranama? Ne znam naš termin, ali mislim da znate našto mislim. Vidio sam u pilanama da to premažu nečime. Čime?

5) Imam klanfe i njih sam mislio pozabijati isto na te krajeve da probam smanjiti pucanje po dužini koje kreće od krajeva.

Eto, dosta pitanja ali nemam koga drugog pitati. Ne očekujem da ću dobiti vrhunski stolarski hrastov materijal, svjestan sam ograničenja, ali htio bih uz vašu pomoć smanjiti moje greške oko sušenja ili još gore, spriješiti da upropastim taj trupac. Radije bih mu dao novi "život" s nekoliko rustikalnih predmeta nego se morao spaliti ili istrunuti negdje na livadi...

Hvala puno na odgovorima!
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kako osušiti svježu hrastovinu?

Post by singer »

Prvo i odmah-oljusti koru komplet gde god vidis,
najsire raseci na pola ili po sredini zice(centra trupca jer ce tu puci),
slozi ih iza kuce u hladovinu gde ima lagano promaje,
letvice izmedju ne treba deblje od 2-2,5 cm ali na svakih pola metra,
cela premazi drvokolom,ako nemozes naci onda barem temeljnom u sto debljem sloju,
prekrijes sa nadstresnicom koja ima kosinu(pad)

Ne ocekuj da ce biti suvo za 5 godina jer toliko treba camovini(jelovini) u idealnim uslovima ali nakon 5-6 godina ono sto planiras raditi(tu kolicinu )odneses nekom u susaru da dosusi.

Eto za prvu ruku.... ;)
User avatar
strom
Šegrt
Posts: 44
Joined: 05 May 2020 09:37
Location: Zagreb, HR

Re: Kako osušiti svježu hrastovinu?

Post by strom »

Hvala singer za dobre savjete, odmah napadam s novim pitanjima :D

Našao sam ovo https://www.chromos-svjetlost.hr/hr/pro ... za-drvo-95 pa ću to uzeti, to mi je dostupno, hvala za preporuku, nisam znao što bih tražio dok mi nisi napisao ime proizvoda.

Molim te samo malo pojašnjenje ovog dijela da rasječem najšire daske. Misliš da to mogu sa ručnim cirkularom ili će morati motorka? Kužim po pola kako bih išao ali ne kužim ovo "po sredini žice"?

Da li preporučaš da zabijem klanfe u krajeve nakon što ih premažem? Mislim na ovo: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... Klanfa.JPG

Treba li sve daske dodatno otežavati ciglama na vrhu, na zadnjoj daski? Kao, da bude što veći pritisak na sve daske.

I zadnje, kažeš da 5g nije dosta? Nema veze, ovo je projekt za strpljive. No, što misliš, da sve ili barem dio stavim na tavan? Tavan je ispod crijepa i ima otvorene prozore s obje strane, veliki propuh a po ljeti je pećnica.
User avatar
sasasasa
Velemajstor
Posts: 1730
Joined: 05 Apr 2016 18:36
Location: Prijedor

Re: Kako osušiti svježu hrastovinu?

Post by sasasasa »

Nemoj ih rasijecati ručnim cirkularom ako si početnik. Na toj dužini će ti "uštinuti" testeru i napraviti problem.
Odigni daske od zemlje bar 30ak cm - inače donje znaju istrunuti
Obavezno pritisni daske nečim inače će se one na vrhu uviti.
Na vrh i na dno stavi one od kojih imaš najmanju iskoristivost.
Tavan je dobra opcija, ali ih obavezno poprskaj žižolom
Hrastovina se sporo suši, sušara nije loše rješenje.
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kako osušiti svježu hrastovinu?

Post by singer »

Žica je srce trupca po duzini,tu ce puci sigurno pa tu raseces u dva dela odmah.
Mozes rucnim cirkularom iole krstenim samo kad krenes zabi kajlu u rez da ti ne zatvara i ne gusi testeru.
klanfe mozes udariti ali ne odmah vec na prvu pojavu pukotine.Moraces cesce obilaziti i kontrolisati stanje zbog tih stvari.
Tavan nije dobra opcija odmah jer ce u letnjim mesecima prenaglo susiti i popucace i tamo gde ne bi trebalo.
Stavi svakako tereta gore na vrhu sto kaze @sasasasa
User avatar
strom
Šegrt
Posts: 44
Joined: 05 May 2020 09:37
Location: Zagreb, HR

Re: Kako osušiti svježu hrastovinu?

Post by strom »

Hvala vam na savjetima, poslušat ću. Pokušat ću s ručnim cirkulatom (imam Bosch GKS 190) i ubacivat ću kajle za rušenje stabala kako radim rez da mi ne uštine a ako procjenim da neće ići, onda motorka...

Nego, stigla je roba i moram reći odmah 2 stvari... drvo je apsolutno prekrasno i najradije bih ga samo gledao. Dosta dijelova je dužine 1m ali ima i po 2m, dok su neki doslovno široki 1m. Jako bih volio ostaviti neke dijelove što šire pa da napravi neki vanjski lijepi rustikalni stol, ali bojim se da je to preširoko. Koliko mi maksimalno savjetujete da ostavim širine dasaka?

A drugo... teško je za poludit. Našao sam tablice za proračun težine svježe hrastovine i znao sam da neće biti lagano ali ovo je užas. Neki komadu su oko 100kg! Nisam bio na terenu kada je stiglo pa su ih samo slozili na palete jednu na drugu privremeno i pokrili.

Ja sam pripremio mjesto za sušenje prema vašim uputama ali kako sada time manipulirati kad su neki komadi zaista 100kg. Imate kakvu ideju? Moram to lijepo posložiti, ofarbati krajeve... a teško užas.

I zadnje, prijedlog za sušaru mi je super, ali hoće li mi prihvatiti tako široku robu? Hoće li se to kod njih na brzom sušenju još više raspucati?
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14941
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Re: Kako osušiti svježu hrastovinu?

Post by mbole »

Za manipulisanje...
Spremis gajbu piva i zovnes 3 drugara :)
Cetvorica nose 100Kg bez problema.
User avatar
strom
Šegrt
Posts: 44
Joined: 05 May 2020 09:37
Location: Zagreb, HR

Re: Kako osušiti svježu hrastovinu?

Post by strom »

Hehe, tako će i bit mbole izgleda, nema druge, teško je kao kamen. :)

Inače, zvao sam sušare, ove koje sam dobio ne primaju sirovu građu već prosušenu godinu-dvije. Tražim dalje, valjda nije tako sa svima.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14941
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Re: Kako osušiti svježu hrastovinu?

Post by mbole »

Pa to ti je singer i napisao, da tek nekon sto se prosusi priodno, odneses u susaru.
Post Reply