Radna ploča od punog drveta

Ako imate neko pitanje za stolare, uradite to ovde, potrebna je registracija
Post Reply
User avatar
///Misic
Dodavač alata
Posts: 1
Joined: 25 Jul 2021 12:24
Location: Pančevo

Radna ploča od punog drveta

Post by ///Misic »

Pozdrav ljudi,
došao sam ovde jer nikako ne uspevam da dobijem informacije vezane za ploče od punog drveta, a želim da ih u svom stanu koristim i za radnu ploču u kuhinji i šank, prozorske daske, topove nameštaja, police itd.
Značilo bi mi da me uputite o tome, kao i ko bi mogao/želeo da to radi, itd. Inače sam iz Pančeva, pretpostavljam da je ta informacija značajna.
Hvala Vam unapred. :D
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Kakva informacija ti treba?
User avatar
drBouz
Majstor
Posts: 380
Joined: 29 Sep 2020 09:51
Location: Novi Beograd
Contact:

Post by drBouz »

Jednoj mojoj ortakinji je batica koji joj ne napravio to u kuhinji, koliko se secam od bukve je napravio, i jedan je od vrlo reeeeetkih stolarskih radova koje sam ja video da je bas onako picnuto napravljeno. znaci forma - na oko 100posto (pri tom je i funkcionalno, posto mu je ortakinja objasnila sta bi 'tela, a ona je vizuelni umetnik, a i realni borac iz realnog zivota (dakle, kuhinja joj ne sluzi da pokaze prijateljicama, nego da u njoj napravi klopu, koju pravi do-jaja btw, t.j. pravila je..) - i recimo secam se da joj je taj batica rekao da plocu izmackari ikea onim uljem za impregnaciju. bio je iz fazona - "ono iz ikee je mamara". - ja sam arcio tu kuhinju jedno dva meseca (isto sam ozbiljan prozdrljivac, i zahtevniji korsisnik kuhinje) - i sve je bilo o.k.
(recimo kuhinja koja je stavljena u gajbu u kojoj sam pre nego sto sam se uselio - tog ko ju je radio bih opusteno uhapsio :) )
meni licno drvo vs plocasti materijali - nema nikakve diskusije. drvo vs neki drugi, prirodni/prirodniji materijali - o.k. moz' pricamo (ili kombinacije).

mada, nisi bas jasan, sta nas konkretno pitas?
regularan tip skroz
Post Reply