Popravka elektricnog alata

Ako imate neko pitanje za stolare, uradite to ovde, potrebna je registracija
Post Reply
User avatar
nikola28
Majstor majstora
Posts: 566
Joined: 22 Jun 2010 18:40
Location: Lazarevac

Popravka elektricnog alata

Post by nikola28 »

Ko popravlja elektricni alat?
Konkretno, imam par srafilica sa pokvarenim menjacima, jedan polomljen ger I jednu ubodnu koja sece ukoso, znaci, mehanicki kvarovi...Dewalt, Bosch...Beograd I okolina, Valjevo, Arandjelovac, Obrenovac, samo da nije neko klepanje sa cenama….Unapred hvala I pozdrav...
User avatar
elektrolog
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 230
Joined: 15 Sep 2015 15:37
Location: Beograd Voždovac

Post by elektrolog »

Konkretno, najbolje ćeš proći ako odeš u ovlešćeni servis. Sad će neko reći: to je najskuplje! E nije! Evo zašto:

Makitina šrafilica 14V, crko motor - 1300 din. sa ugradnjom u ovlašćenom servisu! Drugar je za njegovu makitu 12V, platio motor bez ugradnje 1500 "kod drugara" koji mu je "učinio cenu"

Metabo čekić bušilica uhe 28 multi - zamena originalnog kabla, originalni ležajevi na rotoru, kompletno očišćena(a bilo je svega unutra) - 3000 dinara u ovlašćenom servisu!

Metabo šrafilica, zaglavljen ugaoni adapter za mašinu. Čovek oslobodio, cimao se celih 15 minuta, nije ništa naplatio! Častio sam ga naravno... Pogađate - u ovlašćenom servisu!

Uglavnom, majstoru je cena rada ista(ovlašćeni servis) radio on štemericu od 10kg ili šrafilicu od jedva pola kile. Delova uglavnom uvek ima jer uglavnom znaju šta na kom modelu crkava! Ja sam pre 6 godina zvao metabo centar i tražio preporuku za malu brusilicu. Kaže čovek: moja topla preporuka je WQ1000 i bog da te vidi! Nesalomiva je! Evo, da kucnem u drvo, 6 godina i par stotina reznih, brusnih i dijamantskih ploča posle...
User avatar
BojanPN
Majstor stolar
Posts: 466
Joined: 05 Jun 2017 09:57
Location: Paracin
Contact:

Post by BojanPN »

Ja sam hteo da preporucim Iskra servis u Beogradu , znam da neko ima losa a neko dobra iskustva . Meni su izasli u susret x puta .
Post Reply