pomoc oko masina

Ako imate neko pitanje za stolare, uradite to ovde, potrebna je registracija
Post Reply
User avatar
Nicola
Zarezivač olovaka
Posts: 14
Joined: 30 Sep 2008 15:30

pomoc oko masina

Post by Nicola »

Pozdrav. Hteo bi da kupim masinu abrihter sa dihtom 410mm, zanima me kakvog su kvaliteta ove bugarske sto prodaje jela stil ako neko ima iskustva sa njima i da li je neko imao priliku da radi na masinama koje proizvodi BREZANAC iz beograda, kakvog su one kvaliteta.
User avatar
bane
Precizni šegrt
Posts: 69
Joined: 12 Nov 2008 18:35
Location: Stockholm

Post by bane »

Ne preporucujem ove bugarske, imao sam prilike da radim na 2 masine kupljene u jela stil-u i obe su bile prilicno loseg kvaliteta ( u to ces se uveriti i sam kad ih malo bolje zagledas ) a preskupe, sto bi se reklo lagarijaste.
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Imas isto Bulgarske nisu te sto prodaje jela covek uvozi u Pirotu .Pogledaj sajt www.stomana.net to je fabrika ali nisu jeftine da znas za nekoliko klasa su bolje od jela sto uvozi imam i cenovnik pa ako te interesuje trazi vidi sta ti najvise odgovara .Rade za eu
User avatar
bane
Precizni šegrt
Posts: 69
Joined: 12 Nov 2008 18:35
Location: Stockholm

Post by bane »

radmit wrote:Imas isto Bulgarske nisu te sto prodaje jela covek uvozi u Pirotu .Pogledaj sajt www.stomana.net to je fabrika ali nisu jeftine da znas za nekoliko klasa su bolje od jela sto uvozi imam i cenovnik pa ako te interesuje trazi vidi sta ti najvise odgovara .Rade za eu
Ajd nekako postavi cenovnik, sad sam prelistao sajt i svidja mi se.
User avatar
Aliriza Hasku
Brzi dodavač alata
Posts: 7
Joined: 16 Apr 2009 07:35

Post by Aliriza Hasku »

Sto se tice masine abrihterom sa dihtom ja bi preporucio pre polovnu italijansku nego nove bugarske ili cije jesu. Te polovne masine imate kod Vesic Zivadina u Jablanici kod Krusevca (firma Vesic produkt) i kod Otasevic Milomira u Cacku
User avatar
sposobni@amater
Šegrt
Posts: 33
Joined: 31 Mar 2009 12:07
Location: zlatibor

Post by sposobni@amater »

Aliriza Hasku, mozes da nam ostavis broj telefona, da stupimo u kontakt? Ima nas jos zainteresivanih!
Yakorudu sto prodaje jela stil, ne preporucijete za kupovinu?
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14953
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

VESIC PRODUKT
37000 Kruševac,
JABLANICA bb
Telefon 037/658-217

Za ovog iz Cacka nisam nasao podatke na netu
User avatar
Aliriza Hasku
Brzi dodavač alata
Posts: 7
Joined: 16 Apr 2009 07:35

Post by Aliriza Hasku »

FILOS DOO


ČAČAK - PRIJEVOR
Srbija
SRBIJA
32000

032/883-020
032/883-580


Ja preporucujem samo iz licnog iskustva, isto i za glodala preporucujem Ajdaca alati iz Donjeg trbusana kod Cacka vlasnika gosp. Ajdacic Ljubomira i njegova dva sina Milosa i Ivana br. tel 032 352 757 ili 032 356 973
radmit
Moderator
Moderator
Posts: 1866
Joined: 11 Feb 2009 19:56
Location: Pozega
Contact:

Post by radmit »

Sve ove podatke sam postavio bar dava tri puta ali op[et se nepazi na casu
Post Reply