Mjerenje zidova i ispravljanje nepravilnih razmaka izmedu zidova!

Ako imate neko pitanje za stolare, uradite to ovde, potrebna je registracija
User avatar
BILJEŽNIK
Vrhunski majstor
Posts: 1187
Joined: 25 Oct 2009 20:54
Location: Zaprešić

Post by BILJEŽNIK »

Barem toliko.
User avatar
savage1337
Majstor početnik
Posts: 141
Joined: 30 Sep 2016 22:24
Location: Hrvatska, Zagreb

Re: Mjerenje zidova i ispravljanje nepravilnih razmaka izmedu zidova!

Post by savage1337 »

Hej @sasasasa evo me nakon 6 godina. Kuhinja odavno zavrsena! Bio si u pravu, odmah sam se na najkompliciranije bacio, al na kraju je odlicno ispalo. Doslovno sam od toga da nikad nisam rupu probusio u drvetu, skocio na to da napravim kuhinju hahahahaha

Poslije sam radio jednostavnije stvari kao stolove, ormare, regal, komodu za TV... ma sav namjestaj sam sam napravio i pronasao odlican novi hobi.

Zadnjih godina nisam nista puno radio ali sad me opet ulovila zelja... krenuo sam raditi sebi sablone za glodalicu, i razne druge sablone koje ce mi zatrebati u buducnosti. I uredujem si radionu, radim ormarice za alate, stol za glodalicu, nagibnu pilu... nije me pustila stolarija ali radim drugi posao tako da je ovo samo hobi i nema bas previse vremena, plus dobio sam prinovu tako da vremena sve manje i manje haha :D

Smijesno mi je pogledat sto sam pisao i kakva pitanja pitao! :D
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Re: Mjerenje zidova i ispravljanje nepravilnih razmaka izmedu zidova!

Post by mbole »

Cestitke za prinovu :clap:

Niko se naucen nije rodio...
A oni sto ne pitaju... sta da ti kazem... odavno je poznato da se uci na tudjim greskama :)
Nije sramota ne znati... sramota je ne razmisljati, ne truditi se da naucis i ne pitati kad ne znas.
Post Reply