merač broja obrtaja

Ako imate neko pitanje za stolare, uradite to ovde, potrebna je registracija
User avatar
dragisa dragisa
Majstor
Posts: 352
Joined: 07 Dec 2008 14:28
Location: Beograd-Mirijevo

Post by dragisa dragisa »

Паре за алат никад нису бачене паре.
Tri puta meri, jednom seci... i tako jedno pet šest puta
User avatar
saša
Majstor stolar
Posts: 408
Joined: 27 Apr 2008 17:37
Location: Zaječar

Post by saša »

dragisa dragisa wrote:Паре за алат никад нису бачене паре.
Ovo je 100% tačno...još kad bi znao kako to da utuvim u glavu ženi...možda bih dobio i nobelovu nagradu...
Kako sada stvari stoje moram da budem znatno restriktivan u tome pa ne mogu da kupujem olako...Verovatno ovaj problem muči mmnoge tako da...
Pozz
Bolje je živjeti čitav život kao milijunaš nego li sedam dana u bedi
User avatar
era
Majstor početnik
Posts: 131
Joined: 06 Nov 2009 10:27
Location: Užice

Post by era »

Saša, to da ženi nešto objasniš oko alata je bačeno vreme, veruj mi 100%, jer moj tast je stolar i to u penziji, žene je nesvršeni studen Prerade drveta na Å umarskom fakultetu pa i pored toga što je ceo život provela sa stolarima u okruženju i ima jednog u kući "ja", svaki put kad stanem pored radnje ide rečenica "A Å TA SI SAD NAUMIO", samo mogu da zamislim kako reaguju druge žene koje i nisu upućene u truku i alat.
Žene treba voleti a ne razumeti, rekao mi jedan matori boem iz moga grda. Tako da je to poenta kupiš i trpiš jedno 7 dana, a posle par godina sve legne na svoje.
User avatar
čvorislav
Precizni šegrt
Posts: 82
Joined: 18 Jan 2010 16:14
Location: Beograd

Post by čvorislav »

era wrote:Saša, to da ženi nešto objasniš oko alata je bačeno vreme, veruj mi 100%, jer moj tast je stolar i to u penziji, žene je nesvršeni studen Prerade drveta na Å umarskom fakultetu pa i pored toga što je ceo život provela sa stolarima u okruženju i ima jednog u kući "ja", svaki put kad stanem pored radnje ide rečenica "A Å TA SI SAD NAUMIO", samo mogu da zamislim kako reaguju druge žene koje i nisu upućene u truku i alat.
Žene treba voleti a ne razumeti, rekao mi jedan matori boem iz moga grda. Tako da je to poenta kupiš i trpiš jedno 7 dana, a posle par godina sve legne na svoje.
Image malo šale na tu temu :) , mada i žene imaju sličnu verziju knjige o nama muškima ;)
User avatar
drjackas
Majstor početnik
Posts: 140
Joined: 08 Nov 2010 07:54
Location: Negotin

Post by drjackas »

Meni je zena kupila cirkular(jes da je hobi al sljaka) i busilicu :) :) :)
User avatar
dragisa dragisa
Majstor
Posts: 352
Joined: 07 Dec 2008 14:28
Location: Beograd-Mirijevo

Post by dragisa dragisa »

drjackas wrote:Meni je zena kupila cirkular(jes da je hobi al sljaka) i busilicu :) :) :)
:hurra::hurra::hurra:
Tri puta meri, jednom seci... i tako jedno pet šest puta
Post Reply