Tatjana

Ako imate neko pitanje za stolare, uradite to ovde, potrebna je registracija
Post Reply
User avatar
Tatjana
Dodavač alata
Posts: 1
Joined: 10 Oct 2007 12:27

Tatjana

Post by Tatjana »

Potrebna mi je informacija o tome kako se registruje stolarska radionica za izradu unikatnog namestaja i sta je sve potrebno za jednu malu radionicu.Takodje imam predlog za autora sajta da postavi listu pouzdanih stovarista ili gradjara gde se moze kupiti kvalitetno drvo.Sve pohvale za dosadasnji rad!
User avatar
velja
Vrhunski majstor
Posts: 1076
Joined: 07 Oct 2007 18:03
Location: PO N44.62734° E21.16583°

Post by velja »

I ja sam za to da se napravi spisak prodavaca koji su puozdani (cena, kvalitet) i koji hoce da prodaju na malo. Vec sam pisao o tome. Takodje je interesantno pitanje okova, konkretno stilskog, koji ne mogu nigde da nadjem a verujem da jos neko koristi takve sarkice a ne samo klap-sarke.

Velja
Kako kazu nasi stari: "Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno nikad, kojekude..."
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Ja sam uvek za predloge koji će unaprediti sajt. A kako mislite da se to izvede?
User avatar
velja
Vrhunski majstor
Posts: 1076
Joined: 07 Oct 2007 18:03
Location: PO N44.62734° E21.16583°

Post by velja »

Lepo, svako neka navede stovarista ili strugare gde je kupovao i sta i naravno, po kojoj ceni. Sve to ako je zadovoljan uslugom. Vremenom ce se ta lista uvecati pa ce biti od koristi svima.

Velja
Kako kazu nasi stari: "Bolje znati mnogo i cesto, nego ne znati nista, povremeno nikad, kojekude..."
Post Reply