Univer cene?

Ako imate neko pitanje za stolare, uradite to ovde, potrebna je registracija
Post Reply
User avatar
mgoran76
Brzi dodavač alata
Posts: 9
Joined: 03 Oct 2010 22:59

Univer cene?

Post by mgoran76 »

Dali neko moze da mi kaze gde su povoljne cene Univera u Beogradu i okolini (50km)?
Interesuje me odnos cena-kvalitet,precizno rezanje.
Bicu zahvalan na svakoj informaciji.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14952
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Odnos cena kvalitet je manje vise ujednacen kod svih "vecih igraca".
Sto skuplje to kvalitetnije i to otprilike taman tako da odnos ostane konstantan. Trziste je barem u Bg formirano, nema prostora za "samaranje".
User avatar
mgoran76
Brzi dodavač alata
Posts: 9
Joined: 03 Oct 2010 22:59

Post by mgoran76 »

Tako sam otprilike i mislio, ali reko da se ipak malo posavetujem ovde.Malo sam gledao po internetu i nekako mi najvise pase Artinves, pa bi bilo pozeljno i vasa iskustva sa njima.

Elem, ne zivim u bg ali sam pazario malu vikendicu i treba sredjivanje, namestaj pa sam mislio sve to u SSM varijanti da uradim.
Prvo ide kuhinja.
User avatar
Nexent
Majstor
Posts: 327
Joined: 06 Oct 2010 17:42
Location: Loznica
Contact:

Post by Nexent »

Koliko se vidi po radovima to sredjivanje u varijanti SSM ce ti biti veoma uspesno!
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14952
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Kod Artinvesta nisam skoro uzimao univer.
Ustvari zadnje vreme uglavnom pazarim kod TIS-a, iz prostog razloga sto su mi blizu (imaju stovariste u Bataji), a secenjem i uslugom sam zadovoljan (relativno skoro su otvorili pa su im masine nove, kroje na CNC formatizeru...).
Za okove je TIS zadnji put kad sam radio bio nesto povoljniji od Artinvesta (pricam o standardnim sarkama, ruckama i slicnom), mada Artinvest ima bolji izbor.
User avatar
mgoran76
Brzi dodavač alata
Posts: 9
Joined: 03 Oct 2010 22:59

Post by mgoran76 »

Nadam se da cu uspeti sve to da upakujem kako treba, ali kucica ili ti vikendica je jako jako mala.
Osnova je svega 25 m2, tako da su sve prostorije jako jako male, a zena ko zena bi sve da ima.
User avatar
LG
Precizni šegrt
Posts: 55
Joined: 21 Jul 2010 14:20
Location: Beograd

Post by LG »

Artinvest na ibarskoj je prilicno neprofesionalan. Nekoliko puta sam dobio lose kantovane stranice, vrlo cesto im ne radi pos terminal (sto znaci nema placanja karticom, pa moras da se cimas da ides do nekog bankomata sto uopste nije blizu), ono sto se dogovoris ne mora uvek da bude kako si se dogovorio, imaju relativno neljubazno osoblje. Vise puta sam se razocarao i iako su mi blizu, razmisljam da prestanem da saradjujem sa njima. Za blum sine koje sam uzimao kod njih, ni jedna osoba nije mogla da mi objasni sta je za sta, kada sam trazio sablon za busenje, covek koji tamo "radi" sa blumom nije umeo da prepozna isti, iako imaju izlozen na panelu (sto sam posle shvatio kad sam pogledao na net-u). itd. Sve u svemu ako znas nekog drugog i ako je u blizini, bolje kod njih uradi nego u Artinvestu. A da, i desilo mi se da sam zvao da pitam da li imaju sperplocu 18mm, telefonom, i kao da imamo. Dodjem kod njih oni nemaju na stanju, nego da ja platim pa ce oni da poruce, itd. Dosta vremena sam izgubio u setanju tamo/vamo. Subotom mozes da zaboravis da ce nesto da ti urade, jer tada rade iskljucivo zaostavstine od protekle nedelje.
Last edited by LG on 01 Feb 2011 09:24, edited 1 time in total.
User avatar
mgoran76
Brzi dodavač alata
Posts: 9
Joined: 03 Oct 2010 22:59

Post by mgoran76 »

Hm, jako korisna sugestija, jer sam bas kod njih mislio da odem, bio sam par puta da u Jovanke Radakovic da kupim neke sitnice ali isto nisu bili bas preterano ljubazni.
Dok u Novom Sadu su i preterano ljubazni, prvi put kad sam bio kod njih na informativnom razgovoru dobio sam sve potrebne informacije i posvetili su mi dosta vrmena i kataloge mi dali.
Ali NS mi je prilicno daleko.
Imali neko iskustva sa Frischeis u Pazovi i kakvi su Egger materijali?
User avatar
mgoran76
Brzi dodavač alata
Posts: 9
Joined: 03 Oct 2010 22:59

Post by mgoran76 »

Interesuje me i Agacija, mislim da je Tosin Bunar.
Jesu li precizni i cije materijale prodaju?
User avatar
LG
Precizni šegrt
Posts: 55
Joined: 21 Jul 2010 14:20
Location: Beograd

Post by LG »

Frischeis je skup, i daleko. Nemaju "predstavnistvo" nigde u BGD-u, sem toga su ok, imaju jak i velik lager svega i svacega. Zovi telefonom pre odlaska obavezno. Ja sam 2 puta nab'o popis pa sam poljubio vrata.
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

kakvi su Egger materijali?
Nekada ili sada? :ironisk:

Sada se uklapaju u situaciju...... :forvonad:
User avatar
pajja
Vrhunski majstor
Posts: 1023
Joined: 26 Jan 2008 17:10
Location: Bela Crkva - Banat
Contact:

Post by pajja »

kao egerova soba na sajmu :tummenupp:
Last edited by pajja on 02 Feb 2011 21:26, edited 1 time in total.
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5373
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

pajja wrote:kao egerova soba na sajmu :tummenupp:
da da :tummenupp:
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
caca
Majstor
Posts: 289
Joined: 22 Mar 2011 18:40
Location: BGD

Post by caca »

Kolega ja uzimam materijal u Agaciji,zadovoljan sam ljubaznoscu i kvalitetom usluge ako se i potkrade greska nema nikakvih problema,isprave bez pogovora.
User avatar
DrNikola
Majstor stolar
Posts: 455
Joined: 12 Mar 2008 22:41
Location: Beograd
Contact:

Post by DrNikola »

Sta god samo ne u Artinvest. Kolega je sada uzimao neki materijal kod njih ( kaindl )pa kada je otisao ponovo jer mu je nesto zafalilo nisu imali nego je cekao da stigne iz druge poslovnice, a to stize dve nedelje. Pa je na kraju saznao da vec dva meseca ne uvoze kaidl. Ljudi su uzasni ali i ko njih od nas zanima pa oni su uvoznici a mi sitna riba koga briga.
Ja uzimam u Drvo-promet Kula i zadovoljan sam sa saradnjom kada ne budem ima da menjam.
Post Reply