Preporuka za prevoz

Ako imate neko pitanje za stolare, uradite to ovde, potrebna je registracija
Post Reply
User avatar
bumbus
Precizni šegrt
Posts: 78
Joined: 29 Nov 2011 13:24
Location: Vojvodina

Preporuka za prevoz

Post by bumbus »

Pozdrav svim forumasima.
Da li mozete da preporucite nekog iz N.S. (ili uze okoline) ko bi mogao odradi prevoz abrihtera?
User avatar
cvrle
Samostalni majstor
Posts: 199
Joined: 12 Feb 2013 19:39
Location: Leskovac

Post by cvrle »

Pogledaj po oglasima ima dosta njih koji nude prevoz, tebi bi najverovatnije odgovarao kombi,mada ako imas nekog sa pik-apom mozda bi mogao da ti preveze :)
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5377
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

drugar vozi za mene prevoz namestaja, ima kombi maxi od 4,20

evo ti broj 063-545-251 Goran

i jos jedan koji ima manji kombi 063-504-339 Gogi



p.s. ja sam u nedelju u B.Gradistu :)
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
bumbus
Precizni šegrt
Posts: 78
Joined: 29 Nov 2011 13:24
Location: Vojvodina

Post by bumbus »

cvrle wrote:Pogledaj po oglasima ima dosta njih koji nude prevoz, tebi bi najverovatnije odgovarao kombi,mada ako imas nekog sa pik-apom mozda bi mogao da ti preveze :)
sa pikapom malo teze jer masina ima oko 1t

singer wrote:drugar vozi za mene prevoz namestaja, ima kombi maxi od 4,20
evo ti broj 063-545-251 Goran
i jos jedan koji ima manji kombi 063-504-339 Gogi
da li ovi sto si predlozio imaju neki rucni viljuskar ili tako nesto? jer nevidim kako bi utovar resili na drugi nacin (naravno rasklopili bi koliko toliko masinu ali i onda ostaje baza koja sigurno ima oko 500kg)
User avatar
ropee
Vrhunski majstor
Posts: 1431
Joined: 30 Dec 2011 18:08
Location: Opatija

Post by ropee »

Ti onda trebaš prijevoz , kamionom sa rampom , koji sa sobom ima paletar ( ručni viljuškar ) . Pa reci čovječe do kraja , nemoramo ti valjda mi izvlačiti riječi iz usta ::neznam:: , kako će ti bilo tko pomoć ako nema sve informacije .
Ako i ukrcaš u kombi , kako ćeš iskrcat ?? na ruke :)
danas ne radim ništa, jer jučer nisam radio ništa, ... pa nisam završio !! ><((((º>.

http://img108.mytextgraphics.com/blinki ... b4f7ee.gif
User avatar
bumbus
Precizni šegrt
Posts: 78
Joined: 29 Nov 2011 13:24
Location: Vojvodina

Post by bumbus »

Bas tako, nesto sa rampom, (e sad da li kamion ili neki slep vozilo) + rucni viljuskar :|
User avatar
ropee
Vrhunski majstor
Posts: 1431
Joined: 30 Dec 2011 18:08
Location: Opatija

Post by ropee »

što se tiče cijene prijevoza , gledaj da taj prijevoznik bude ili iz tvog mjesta ili iz mjesta odakle kupuješ abrihter , čisto radi cijene transporta
danas ne radim ništa, jer jučer nisam radio ništa, ... pa nisam završio !! ><((((º>.

http://img108.mytextgraphics.com/blinki ... b4f7ee.gif
User avatar
bumbus
Precizni šegrt
Posts: 78
Joined: 29 Nov 2011 13:24
Location: Vojvodina

Post by bumbus »

Eto da ne ostane tema nezatvorena, masina je stigla u celosti. :cool:
Sto se tice ponude za prevoz, naisao na svakakve, pocevsi od 350e (profesionalna firma za prevoz tereta), do 2000din (neki likovi sa tamicem) :forvonad: (u pitanju je 45km). Na kraju je izbor pao na autoslep sluzbu za 3500din. A meni ostaje da se "igram na novoj igracki", kako je to moja zena kratko prokomentarisala :D (by the way u pitanju je matora arsenije spasic kombinirka)
User avatar
ropee
Vrhunski majstor
Posts: 1431
Joined: 30 Dec 2011 18:08
Location: Opatija

Post by ropee »

čestitke bambus na kupnji stroja . Kad je smjestiš i uglancaš :P moga o bi nam i slikicu koju baciti da i mi vidimo taj strojček . Inače , odlično si prošao za cijenu prijevoza , kod nas 35 km ispod 50€ ne bi nitko vozio
danas ne radim ništa, jer jučer nisam radio ništa, ... pa nisam završio !! ><((((º>.

http://img108.mytextgraphics.com/blinki ... b4f7ee.gif
User avatar
феникс
Majstor majstora
Posts: 918
Joined: 14 Oct 2012 10:56
Location: Околина Новог Са

Post by феникс »

ropee wrote:Inače , odlično si prošao za cijenu prijevoza , kod nas 35 km ispod 50€ ne bi nitko vozio
Za EU je i to malo :ongel:
Три пут' кратим ову летву и опет ми кратка! :forvonad:
Post Reply