Mehanizmi za flase i tegle

Pokažite nam nešto što ste radili i sa čim ste ponosni. Poželjno je da svaki majstor otvori posebnu temu sa svojim radovima kako ne bi došlo do mešanja i zabune.
Post Reply
User avatar
dexter1988
Brzi dodavač alata
Posts: 7
Joined: 10 Jun 2020 15:38
Location: Kozarska Dubica
Contact:

Mehanizmi za flase i tegle

Post by dexter1988 »

Moj projekat sa tri mehanizma za flase i tegle. Moj drugi prijekat.
Mušterija zadovoljna :)
Image


Image
Last edited by dexter1988 on 16 Sep 2020 13:17, edited 1 time in total.
User avatar
LepoJeBitiFin
Majstor majstora
Posts: 583
Joined: 06 Feb 2011 17:34
Location: Kraljevo

Post by LepoJeBitiFin »

A flase i tegle se kotrljaju :forvonad: kao u fiokama :D

Sala naravno , ulozi malo truda i rotiraj fotografiju, ili mi da okrecemo ekrane :forbannad:
Last edited by LepoJeBitiFin on 16 Sep 2020 10:16, edited 1 time in total.
ono sto znas da nacrtas znas i da napravis
User avatar
dexter1988
Brzi dodavač alata
Posts: 7
Joined: 10 Jun 2020 15:38
Location: Kozarska Dubica
Contact:

Post by dexter1988 »

Slika je kod mene bila uspravna, ali je format ćudan, pa sam sada stavio dvije da dobijem omjer 1:1, pogledaj sada :)
User avatar
LepoJeBitiFin
Majstor majstora
Posts: 583
Joined: 06 Feb 2011 17:34
Location: Kraljevo

Post by LepoJeBitiFin »

Odlicno :hurra: , ako ti je ovo drugi rad . ( luft i linije izmedju frontova lepo podesene , pedantno , fino u pravcu montirane rucice . . . )

Iskreno , nikada nisam video ovako poredjane po vertikali mehanizme za flase , ali ako je tako zahtevano ok .

Cemu ova supljina - prostor iznad friza :forvonad:

Ove 2 horizontalne pregrade si verovatno postavio da ukrutis konstrukciju da se ne razabi od tereta ?

Kad pomenuh teret , kakva je medjusobna veza poda i bocnih stranica ? ( pod naleze na njih odozdo ili upada izmedju njih )
Last edited by LepoJeBitiFin on 16 Sep 2020 13:51, edited 1 time in total.
ono sto znas da nacrtas znas i da napravis
User avatar
dexter1988
Brzi dodavač alata
Posts: 7
Joined: 10 Jun 2020 15:38
Location: Kozarska Dubica
Contact:

Post by dexter1988 »

Hvala na kritikama :)
Luft izmedju fidza je isto zahtjevan zbog ventilacijie frizda a i da dobijeu otvorenu policu da na njega slažu stvari.
Tako je, ove pregrade horizontalne njih sam stavio čisto zbog jačine. A na veliki element sam napravio grešku, već sam pisao negdje o otme, stavio sam izmedju bočnih, pa kad sam stavio nogice bočne su pale za 2mm, jedva sam to ispravio.
Od tad uvijek idem bočne na donju, i nema frke, bar je moje iskustvo takvo, a uz to konfirmati idu dolje, pa ne moram čepove za prikrivanje serafa stavljati.


LepoJeBitiFin wrote:Odlicno , ako ti je ovo drugi rad . ( luft i linije izmedju frontova lepo podesene , pedantno , fino u pravcu montirane rucice . . . )

Iskreno ,nikada nisam video ovako poredjane po vertikali mehanizme za flase , ali ako je tako zahtevano ok .

Cemu ova supljina - prostor iznad friza

Ove 2 horizontalne pregrade si verovatno postavio da ukrutis konstrukciju da se ne razabi od tereta ?

Kad pomenuh teret , kakva je medjusobna veza poda i bocnih stranica ( pod naleze na njih odozdo ili upada izmedju njih )
Post Reply