moj rad

Pokažite nam nešto što ste radili i sa čim ste ponosni. Poželjno je da svaki majstor otvori posebnu temu sa svojim radovima kako ne bi došlo do mešanja i zabune.
User avatar
sasasasa
Velemajstor
Posts: 1730
Joined: 05 Apr 2016 18:36
Location: Prijedor

Post by sasasasa »

Ova je bila za medalju :D :pljesk :pljesk :pljesk
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Jbg... kako si se namestio na penal... nisam mogao da odolim
NHF
User avatar
art of wood
Vrhunski majstor
Posts: 1097
Joined: 30 Apr 2016 08:51
Location: kikinda

Post by art of wood »

sasasasa wrote:
art of wood wrote:jeste simpaticna kutijica :prsgore:
nacin spajanja koji sam predlozio radio se i pre kompresora ,odsece se glava tanjeg ekesra ukuca kirnerise.......
Za mene jedan od najgorih načina spajanja. Ili mi se iskrivi ekser, ili promašim pa oštetim drvo ili udubim drvo dok "dokucavam" ekser. Znam da nešto propuštam , ali nikad nisam skontao šta...
rekao ti je profesor a i kad imas odgovarjuci drzis ga za kraj drske probas da imas cvrstu podlogu ispod mesta kucanja (da ne odbreciva :D)
nije zgroreg i da ga pljucnes malo pre nego sto ga zabijes :smejanje: mislim na ekser
Last edited by art of wood on 22 Jun 2017 00:57, edited 1 time in total.
User avatar
sasasasa
Velemajstor
Posts: 1730
Joined: 05 Apr 2016 18:36
Location: Prijedor

Post by sasasasa »

Ništa nego da vježbam, možda i upali. Taman ću brzo stavljati neke lajsne, pa i ako ih upropastim, zamijeniću ih.
User avatar
daleko
Vrhunski majstor
Posts: 1394
Joined: 08 Apr 2015 19:41
Location: Rusija svuda negde

Post by daleko »

Uzmes iglicu za pistolj pneumatski. Stavis je u srafilicu i izbusis rupu dubine oko polovine iglice. Zatim u tu rupu ukujes iglicu. A jos prostiji nacin kupis akumulatorni pistolj ako ti treba za teren
User avatar
damir1965
Šegrt
Posts: 36
Joined: 22 Aug 2016 19:52
Location: Križevci-Hrvatska

Post by damir1965 »

Evo jedan stolic ..sa led lampicama koje rade na baterije.. i ne vide se tiple..🙂 Image Image Image Image
Post Reply