art of wood

Pokažite nam nešto što ste radili i sa čim ste ponosni. Poželjno je da svaki majstor otvori posebnu temu sa svojim radovima kako ne bi došlo do mešanja i zabune.
User avatar
art of wood
Vrhunski majstor
Posts: 1097
Joined: 30 Apr 2016 08:51
Location: kikinda

Post by art of wood »

Image
Moze i na zid i na plocu mdf ,sper....nebitno caka je sto nemere postoljem lepo da se odradi ovo je krpicom milesijev imrenant (ekstra svar)
User avatar
art of wood
Vrhunski majstor
Posts: 1097
Joined: 30 Apr 2016 08:51
Location: kikinda

Post by art of wood »

Image
User avatar
BojanPN
Majstor stolar
Posts: 466
Joined: 05 Jun 2017 09:57
Location: Paracin
Contact:

Post by BojanPN »

Odlicno
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3688
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

Kuhinja bombona :)
Meni cudno nesto oko plafona :ironisk:
User avatar
art of wood
Vrhunski majstor
Posts: 1097
Joined: 30 Apr 2016 08:51
Location: kikinda

Post by art of wood »

I meni je ...iz nekog razloga je tu ta greda od gipsa s led rasvetom...trebalo bi spustanje plafona da prati oblik kuhinje ali niko nije nasao za shodno da se konsultuje sa stolarima😬 kao i u vezi drugih stvari ...za ovakav oblik kuh je zaslužan i protocni bojler za centralno koji zivi u tom visokom ugaonom elementu
Nema glavnog izvodjaca radova a ni crteza pa svaki majstor ostavi svoj pecat na enterijeru ...
crtez kuhinje sam uradio u februaru i ostavio musteriji ali ga gipasar nije ni pogledao kao ni električar a bogami i majstor za plin...
Na kraju uvek najebe stolar😂
Last edited by art of wood on 24 Jun 2020 07:32, edited 1 time in total.
User avatar
BILJEŽNIK
Vrhunski majstor
Posts: 1187
Joined: 25 Oct 2009 20:54
Location: Zaprešić

Post by BILJEŽNIK »

Odličan rad. Nemoj zaboraviti maknuti podupirač šanka :D I bojim se da majstor koji održava bojler neće biti presretan kad ovo vidi ;)
Last edited by BILJEŽNIK on 24 Jun 2020 22:17, edited 1 time in total.
User avatar
art of wood
Vrhunski majstor
Posts: 1097
Joined: 30 Apr 2016 08:51
Location: kikinda

Post by art of wood »

Singer
Image
Last edited by art of wood on 07 Sep 2020 19:33, edited 1 time in total.
User avatar
LepoJeBitiFin
Majstor majstora
Posts: 583
Joined: 06 Feb 2011 17:34
Location: Kraljevo

Post by LepoJeBitiFin »

kao i nik umetnost . . .
ono sto znas da nacrtas znas i da napravis
BR
Moderator
Moderator
Posts: 3815
Joined: 11 May 2013 08:02
Location: Beograd-Brezdje-Bor

Post by BR »

Lepo

Sta je finis?
User avatar
art of wood
Vrhunski majstor
Posts: 1097
Joined: 30 Apr 2016 08:51
Location: kikinda

Post by art of wood »

zavrsni je pu lak50%sjaja ilva....dva puta podloga ....parena bukva ,kiizna ojacanja na ploci su nosaci fioka, fioke drvene ....paljeno drvo brenerom da izrazi godove kojih na bukvi nema ::navodnici:: ...pijateljica nervozna.... pa joj ovo pase kao pisaci sto ,moze do mile volje da mlati nogama jer singer je to :D
Last edited by art of wood on 07 Sep 2020 23:35, edited 1 time in total.
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

Sta sam ja kriv? :P
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
art of wood
Vrhunski majstor
Posts: 1097
Joined: 30 Apr 2016 08:51
Location: kikinda

Post by art of wood »

Otkud znas kave ima noge ...mozda ti se svidi 😂
User avatar
art of wood
Vrhunski majstor
Posts: 1097
Joined: 30 Apr 2016 08:51
Location: kikinda

Post by art of wood »

Image
User avatar
BILJEŽNIK
Vrhunski majstor
Posts: 1187
Joined: 25 Oct 2009 20:54
Location: Zaprešić

Post by BILJEŽNIK »

Puno truda je tu uloženo, šteta što ukupni doživljaj kvare neadekvatne ručkice. Ne sviđa mi se ni inzistiranje na profiliranju fronte ispod pećnice. Po meni, boje bi bilo sa ravnom frontom. Ručkica na sredini fronte hladnjaka mi bode oko više od ostalih. Zašto sokl ispod hladnjaka nije integriran u sokl desnog kraka?
Kruna iznad gornjih ormarića je izvedena savršeno, zašto sokl nije?
Crijevo nape će dodatno pokvariti vizualni dojam, nije li se drugačijim dizajnom to moglo izbjeći?
Ladičar u kombinaciji s ovim iznad i/ili iza njega izgleda nadrealno, Slutim da postoji logično objašnjenje...
Ćorav sam pa ne vidim dobro ploču za kuhanje. Ako je stisnuta između hladnjaka i stupa/dimnjaka, predviđam problem jer će se posude većeg promjera gotovo dodirivati s ormarom hladnjaka.
Kasno je i umoran sam, možda ne vidim sve kako treba...
User avatar
art of wood
Vrhunski majstor
Posts: 1097
Joined: 30 Apr 2016 08:51
Location: kikinda

Post by art of wood »

Vidiš sve kako treba😬
Kuhinja uradjena kompletno po zelji i dizajnu musterije, do detalja....
Grejna ploca ugradjena u 60cm prostora zato su i stavljene uske zavrsne alu lajsne .Tehnički tesko izvodljivo ,nesto sto se ne radi,nesto sto nije praktično....
Bilo je nacina da se sakrije to crevo od aspiratora ali nije prošlo kao i prostor sa grejnom plocom....
Sokle su na zabice ispod ugaonog i elementa friza nisu na svom mestu samo su prislonjene ......
Fioke su drvene dubine 15cm na drvenim klizacima tu su ukrasa radi kao i nadrealno kacenje solja na zid ,neko je mogao te ventilacione cevi da ubaci u zid ali takva vertikala ide kroz sve kuhinje u zgradi .
Post Reply