Amaterske Majstorije

Pokažite nam nešto što ste radili i sa čim ste ponosni. Poželjno je da svaki majstor otvori posebnu temu sa svojim radovima kako ne bi došlo do mešanja i zabune.
Post Reply
User avatar
kooler
Brzi dodavač alata
Posts: 9
Joined: 03 May 2014 16:18
Location: Beograd

Amaterske Majstorije

Post by kooler »

Moja polica za TV... Ja sam zadovoljan kako je ispala...
Svi komentari su pozeljni bilo da su negativni ili pozitivni.
pozdrav kooler
Image
Image
Image
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Ove dve "strafte" sa prednje strane... strukturno nisu potrebne, tako da pretpostavljam da su tu samo estetike radi, a o ukusima se ne raspravlja.
Al mislim da bi bolje izgledale da je tekstura na njima u istom pravcu kao i na vratima, odnosno da su vrata i te lajsne secene iz jednog komada, tako da se tekstura nastavlja.
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

Al mislim da bi bolje izgledale da je tekstura na njima u istom pravcu kao i na vratima,
na razradi i jesu u istom smeru,na komadu nisu,
moram priznati da u prvom momentu i meni su bile skroz nepotrebne i suvišne,a onda sam ukapirao da ih one čine od mase komoda različitim,a struktura "kontra " ih bas naglašava.
Bole,dobra je komoda čim komentarišemo dizajn a ne izvedbu :prsgore:
User avatar
nikola28
Majstor majstora
Posts: 566
Joined: 22 Jun 2010 18:40
Location: Lazarevac

Post by nikola28 »

Bravo,Kooleru,svaka cast,pogotovo danas kad retko ko nesto stvara i radi a svi kukaju kako nemaju para...moras oprostiti starijim kolegama na ostroj kritici,oni su davno bili pocetnici pa su zaboravili kao je biti kritikovan...
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Od tapsanja po ramenu nema neke koristi.
A i nije neka grdna kritika, jednostavno se meni cini da bi tako bilo lepse.

Plus, sasvim dobro se secam sebe kada sam prvi put radio nesto od plocastog materijala i tek kad sam sklopio video sam ovakve stvari. A nemam pojma dal je covek dipl. dizajner, neko sa 20-togodisnjim iskustvom ili neko ko je tek napravio svoju prvu komodicu, pa je bolje da se uci na mojim nego na svojim greskama.
User avatar
kooler
Brzi dodavač alata
Posts: 9
Joined: 03 May 2014 16:18
Location: Beograd

Post by kooler »

Hvala na komentarima, za sada sam zadovoljan. Dosta stvari koje sam primenio na komodi procitao sam upravo ovde, tako da vam svima i za to jos jednom hvala... Nadam se da ce moj sliedeci rad biti jos bolji i lepsi, do tada nastavicu da se divim vasim radovima i radovima ostalih clanova...

pozdrav kooler
Post Reply