moji radovi (uglavnom vezano za audio i muziku)

Pokažite nam nešto što ste radili i sa čim ste ponosni. Poželjno je da svaki majstor otvori posebnu temu sa svojim radovima kako ne bi došlo do mešanja i zabune.
Post Reply
User avatar
cheda
Brzi dodavač alata
Posts: 5
Joined: 03 Aug 2008 17:14

moji radovi (uglavnom vezano za audio i muziku)

Post by cheda »

Dobar dan...

Ja sam nov ovde, pa evo da okacim neke od mojih radova, koji su samo posredno stolarski, a primarno su vezani za audio tehniku... Fond alata koji imam je prilicno skroman, jer mi je to ipak samo hobi... Ali gura se nekako

1. Moji zvucnici - U pitanju je MDF, koji sam furnirao hrastovim furnirom , a finisirao firnajzom...
1b. Polica za uredjaje, takodje MDF, furniran hrastovim furnirom, bajcovan u tamno braon, a zatim finisiran firnajzom

Image

Image

Image

Image

Inace, zvucnici su visoki 2.5m... i bila je prava muka sastaviti sve to u toj dnevnoj sobi (ne mogu da prodju kroz hodnik sastavljeni, pa sam sve morao da radim unutra, od lepljenja do firnajza...

Polica je sa peskiranim staklom, i nije predvidjena da nosi CRT, mada je to neko vreme i radila, dok nisam uzeo novi TV...

2. Moj pokusaj pravljenja elektricne gitare, koji nikada nije dovrsen (prestao sam da sviram zbog povrede, pa me je motivacija izdala, ali obecao sam sebi da cu je jednog dana dovrsiti)...

Naravno kopija Les Paul-a, mahagoni (tacnije sapeli) + americki javor... Posao oko obrade drveta je 95%gotov, ostalo je da se nabavi ebonovina i hardware, i da se naravno finisira..

** ko za inat, sada ne mogu da nadjem slike ... ali okacicu slike cim dodjem do foto aparata...

Izvinjavam se, tek sam sada primetio :( a da ne bude uludo pisano...

Poz
Last edited by cheda on 03 Aug 2008 19:56, edited 1 time in total.
Post Reply