Sasa i ekipa strucnjaka

Pokažite nam nešto što ste radili i sa čim ste ponosni. Poželjno je da svaki majstor otvori posebnu temu sa svojim radovima kako ne bi došlo do mešanja i zabune.
User avatar
daleko
Vrhunski majstor
Posts: 1394
Joined: 08 Apr 2015 19:41
Location: Rusija svuda negde

Post by daleko »

Suludo je skrivati taj aspirator, ako klijent hoce taj model napravis lepo elemenat 4cm kraci i ugradis. Neki nemac je to davno smislio. Treba ugradjivati tehniku onako kako je predvidjeno i nikako drugacije
User avatar
art of wood
Vrhunski majstor
Posts: 1097
Joined: 30 Apr 2016 08:51
Location: kikinda

Post by art of wood »

ne skriva se tako aspirator nego neke musterije zele takvu lajsnu ispod gornjih elemenata pa sa spomenuo da je zgodno ......
takodje majstori kod nas siromasnih maskiraju belu korpus ivericu na kutijama i zgodno je za led traku iza nje da se stavi ....
pa ko reko kad je vec tako ,a meni je to jako ruzno ,mozda nije losa ideja
Image ovako sam mislio
User avatar
BILJEŽNIK
Vrhunski majstor
Posts: 1187
Joined: 25 Oct 2009 20:54
Location: Zaprešić

Post by BILJEŽNIK »

daleko wrote:Suludo je skrivati taj aspirator, ako klijent hoce taj model napravis lepo elemenat 4cm kraci i ugradis. Neki nemac je to davno smislio. Treba ugradjivati tehniku onako kako je predvidjeno i nikako drugacije
Ovisi. Ja sam odlučio da dizajn kuhinje ne smije biti određen takvim pravilima. Naročito u ovakvim slučajevima.
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Daleko, nema potrebe da se izvinjavas, sve komentare shvatam kao korisne sugestije nikako drugacije. :tummenupp:
Znam dosta nacina ugradnje, al se trudim da proizvod bude po volji musterije uz moje sugestije naravno.
Imas prikazano na mojim drugim kuhinjama razne primjere ugradnje aspiratora tako da mi to nije strano.
Image
Image
Image
User avatar
daleko
Vrhunski majstor
Posts: 1394
Joined: 08 Apr 2015 19:41
Location: Rusija svuda negde

Post by daleko »

Ako aspirator nije predodredjen da se na njega fiksira lajsna ili fasada to nikako ne treba raditi. Verujte mi
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

A za slucaj da neko zeli pogledati jos radova, moze to uraditi na fb-u. ;)

https://www.facebook.com/braca.dubak
User avatar
daleko
Vrhunski majstor
Posts: 1394
Joined: 08 Apr 2015 19:41
Location: Rusija svuda negde

Post by daleko »

Svu tehniku treba montirati iaskljucivo po uputstvu i nikako drugacije
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

daleko wrote:Ako aspirator nije predodredjen da se na njega fiksira lajsna ili fasada to nikako ne treba raditi. Verujte mi
Ne vidim razlog zasto ne mozes fabricku lajsnu zakacenu sa dva srafa skinuti i na njeno mjesto staviti drvenu ili slicnu. Osim toga taj Njemac (BOSCH), kojeg spominjes, je isto to ukapirao pa aspirator prodaje nezavisno od lajsne. Tako da lajsnu kupi posebno onaj kome trteba.
User avatar
art of wood
Vrhunski majstor
Posts: 1097
Joined: 30 Apr 2016 08:51
Location: kikinda

Post by art of wood »

:buga:
ja se izvinjavam sto sam spomenuo :D
User avatar
daleko
Vrhunski majstor
Posts: 1394
Joined: 08 Apr 2015 19:41
Location: Rusija svuda negde

Post by daleko »

Kad namontiras aspirator Mile I na svoju ruku ugradis lajsnu i on ko za inat crkne posle par meseci....
Investitor pozove servis i oni mu kazu da ne podleze garanciji jer nije ugradjen po uputstvu.
Tada ce ti biti jasno zasto ne treba to raditi.
Ja sam upravo tako narucio I nikome ne savetujem
User avatar
daleko
Vrhunski majstor
Posts: 1394
Joined: 08 Apr 2015 19:41
Location: Rusija svuda negde

Post by daleko »

Ako je aspirator u prodaji bez maske onda OK
User avatar
daleko
Vrhunski majstor
Posts: 1394
Joined: 08 Apr 2015 19:41
Location: Rusija svuda negde

Post by daleko »

Cak i ako klijent trazi da ugradis nesto kako nije po pravilu i to kasnije rikne.... Na tvoju primedbu da je sam trazio reci ce da si kriv jer si znao da nije pravilno a ipak si pristao
Post Reply