Abrihter diht

Rad sa rucnim i stonim električnim alatima, iskustva
Post Reply
User avatar
godfather
Samostalni majstor
Posts: 183
Joined: 23 Jul 2013 12:38
Location: Zemun, Ugrinovci

Abrihter diht

Post by godfather »

Poštovanje majstori.
Nemam iskustva sa livenim mašinama, hteo bih da kupim abrihter diht oko 300mm širine.
Vredi li ovaj iz oglasa ove novce
https://www.kupujemprodajem.com/alati-i ... /105030539
Å ta da gledam kad odem da vidim mašinu? Čovek kaže da je ispravna u potpunosti, da su novi ležajevi, kaiševi na njoj. Kaze da je to bugarka koju su sad uzeli austrijanci i da je bolje uradjena od bugarke yakorude????
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

Covek je bezobrazan...

kao prvo,bugarku staru(prve serije zelene boje)je razdvojio u 2 zasebne celine i kad ih obe proda dobice malo manje od 3000e...

cena nove bugarke neraspakovane K320 sa 5 operacija je malo vise od 3000e(zavisi kako se dogovoris sa gazdom).

Ja sam svoju staru 2 godine(novu verziju K320 sa 5 operacija)prodao za 2200e...

Kakva crna Austrijska firma...prodaju je pod brendom HOLZMAN...isto sranje-drugo pakovanje....

moj savet je da ovu zaobidjes jer joj je verovatno dusa izvadjena i treba dobar remont.

pitaj ga kako pomera firung do kraja na drugom delu masine(cirkular sa frezerom)gde je prosirio stol....
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
godfather
Samostalni majstor
Posts: 183
Joined: 23 Jul 2013 12:38
Location: Zemun, Ugrinovci

Post by godfather »

Hvala puno Singer na odg, neću ni ići onda bezveze da gledam. Deluje mi sa slika da je dosta radila al nisam znao da je to razdvojena kombinirka.
Kity 639 ako bude bilo na oglasima, vredili to kupovati i koja bi realna cena mogla biti za nju?
Post Reply