Stolna pila AXMINSTER TRADE AT254SB

Rad sa rucnim i stonim električnim alatima, iskustva
Post Reply
User avatar
ivanzd
Šegrt
Posts: 21
Joined: 30 Dec 2019 09:21
Location: Zadar

Stolna pila AXMINSTER TRADE AT254SB

Post by ivanzd »

Pozdrav,

zanima me misljenje iskusnijih stolara o ovoj stolnoj pili https://www.axminstertools.com/eu/axmin ... 30v-501196
Takoder ako netko ima friskog iskustva sa narucivanjem proizvoda od Axminstera.

Pitam jer sam trenutno u potrazi za svojom prvom stolnom pilom, ovo sto se nudi za hobi u nasim centrima (bauhaus itd) mi jednostavno ne izgleda dovoljno za malo ozbiljniji rad, a ne zelim kupovati polovne kombinirke o kojima ne znam puno i koje mi opet ne ulijevaju povjerenje.

Koristio bi je za pilanje ploca i greda od smreke/jele, hrasta, bukve itd. Dakle nije samo za jelovinu jer da je bilo mi dovoljno vjerojatno i ovo sto se nudi u centrima.

Svaka info je doborodosla.

Hvala
User avatar
sonus70
Samostalni majstor
Posts: 179
Joined: 30 Jul 2017 10:38
Location: Novi Sad

Post by sonus70 »

Kad pogledaš malo bolje dole u detaljnije piše
"Delivery Options
International delivery is unavailable for this product."

Obaška što je i nemaju na stanju.
User avatar
ivanzd
Šegrt
Posts: 21
Joined: 30 Dec 2019 09:21
Location: Zadar

Post by ivanzd »

Meni pise da je moguca dostava za Hrvatsku.

Vidio sam da je nema na stanju, ali nije ni da meni gori pod nogama nego planiram uskoro pa gledam. Ali koji mjesec mi nista ne igra, pretpostavljam da ce uskoro opet bit dostupna :)

UPDATE: Izgleda da ipak imaju limit u tezini za international shipping tako da si vjerojatno u pravu da nista od ovog.

Ne znam postoje li slicne alternative, cini mi se da je trziste u Europi bas limitirano sto se tice tog nekog "srednjeg" cjenovnog ranga za stolne pile. Znam za Holzmann ali citao sam dosta losih recenzija pa i njih nekako izbjegavam dok npr ove Axminster imaju dosta dobre osvrte po youtubeu i okolo.
Last edited by ivanzd on 06 Oct 2020 16:34, edited 1 time in total.
User avatar
ivanzd
Šegrt
Posts: 21
Joined: 30 Dec 2019 09:21
Location: Zadar

Post by ivanzd »

Evo samo da javim da sam kontaktirao sales od Axminstera i kazu da je moguca dostava te pile u Hrvatsku i poslali su mi direktno ponudu. Cijena sa dostavom bi bila ~ 1450 eura.

I dalje molim za misljenje o pili ako netko moze napisati.

Hvala
Post Reply