Page 47 of 47
Re: Alat iz Lidla - Parkside i ostalo, iskustva
Posted: 11 Oct 2022 09:57
by bumbus
Po meni dobro je imati i ovako nesto... konkretno za slucajeve kad komsija/komsinica/rodbina itd. pozeli da posudi alat jer "zna" da imas

Re: Alat iz Lidla - Parkside i ostalo, iskustva
Posted: 25 Oct 2022 21:40
by drBouz
pazi kad to uopste nije losa namena ovih alata

Re: Alat iz Lidla - Parkside i ostalo, iskustva
Posted: 14 Dec 2022 08:02
by Zuba1970
Vredili se gurati sa preprodavcima za ove stvari? Samo se nadam da im je tada slava.
https://www.lidl.rs/p/kreativnost-i-uzi ... -b2/p56418
https://www.lidl.rs/p/kreativnost-i-uzi ... -d5/p56411 E sad posto je na bateriju a ja ne budem cesto koristio mozda je glupo uzimati.
Re: Alat iz Lidla - Parkside i ostalo, iskustva
Posted: 25 Dec 2022 09:39
by drBouz
Bas sam nedavno konstatovao smrt dve baterije od plave bosch srafilice/busilice (pisao sam na drugoj temi), usled nekoriscenja. Tako da ako koristis oba puta godisnje, bolje kupi onu na struju/kabl. Kupi i antivibracione rukavice.
Re: Alat iz Lidla - Parkside i ostalo, iskustva
Posted: 25 Dec 2022 14:41
by Zuba1970
U pravu si bolje da trazim bilo sta na kabl.
Re: Alat iz Lidla - Parkside i ostalo, iskustva
Posted: 01 Jan 2024 14:06
by LepoJeBitiFin
Tako i bi .
Uzeh pre neki dan.

prvi utisci
----- dosta toga klima i kleca .
----- granicnik za dubinu sam imbusom morao da dotegnem inace bezi kud on hoce .
----- postoji skala i granicnik za rad pod uglom ali pitanje je sta i koliko precizno pokazuje .
----- masina dosta bruji i neki djavo krca u radu .
----- rampa za stelovanje visine ne stoji paralelno , leva i desna strana pokazuju razliku od par mm. To se moze nastelovati ali onda jebo car vajdu ako stalno koko toga moram da igram . Na kraju sam je skinuo i odradio neke komade bez nje .
----- za divno chudo , spojevi su dobri , keks lepo ( tesno ) ulazi u nut i sve je ispalo poravnato .
------ na kraju kaze se koliko para toliko muzike a u ovom slucaju bih rekao da sam dobio i muziku i pevanje za sitne pare .
jbga , za iste novce sam kupio i ovaj ( kineski ) shablon a ovo gore je ipak neka mashina ?

Re: Alat iz Lidla - Parkside i ostalo, iskustva
Posted: 20 Mar 2026 19:56
by drBouz
Bio danas da uzmem jos jedan onaj njihov radni stolic, imam par komada, i za moja neka zezanja mi je skroz okej to. Uzeh u ruku ono rende rucno na struju - cini mi se da su unapredili dizajn - sad imaju dva izmenljiva noza na onom burencetu. Pa cisto ako nekom bude interesantno - da izvestim.
Re: Alat iz Lidla - Parkside i ostalo, iskustva
Posted: 16 May 2026 16:18
by LepoJeBitiFin
Bitovi za burgije ?

Re: Alat iz Lidla - Parkside i ostalo, iskustva
Posted: 17 May 2026 01:11
by mbole
Kupih pre 10-tak dana, garnituru srafcigera...
Nemam pojma kakvi su, ima ih poprilicno u garnituri (tipa 15-tak komada, plus bitovi), al za 1000 kinti.. savrseni za: komsija, jel hoces da mi pozajmis srafciger

Re: Alat iz Lidla - Parkside i ostalo, iskustva
Posted: 17 May 2026 16:25
by singer
E too,imam i ja bušilicu i brusilicu za komšiluk...