Multitool

Rad sa rucnim i stonim električnim alatima, iskustva
Post Reply
User avatar
BILJEŽNIK
Vrhunski majstor
Posts: 1187
Joined: 25 Oct 2009 20:54
Location: Zaprešić

Multitool

Post by BILJEŽNIK »

Nedavno kupio https://www.verma.hr/fein-fmm-350-qsl.html

Znao sam i prije da je to dobra stvar, ali ne i da je tako dobra
User avatar
Kole-Stolar
Majstor majstora
Posts: 695
Joined: 12 Jun 2012 14:02
Location: Backi Petrovac

Post by Kole-Stolar »

Sta si sve s njim probao da radis ?
I ja ih merkam vec duze vreme mada sam nekako skeptican, previse mi deluje dobro na reklami da bi bilo istinito :)
Sve je moguce, za nemoguce treba malo vise vremena !
User avatar
BILJEŽNIK
Vrhunski majstor
Posts: 1187
Joined: 25 Oct 2009 20:54
Location: Zaprešić

Post by BILJEŽNIK »

Utori u gredama 10x12; rezanje viška navojne šipke, brušenja žbuke, rezanje izreza u iveralu, otvaranje rupa u leđima od lesonita, brušenje drva i medijapana u kutevima... Recentno: zna mi se dogoditi da trio maticu ne pozicioniram apsolutno točno. Problem rješavam vađenjem matice i bušenjem nove bušotine promjera 20 mm u koju umetnem komad štapa promjera 20 mm. Višak štapa nakon ljepljenja odrežem multitoolom. Nemjerljivo brže i preciznije nego ručnim alatom
User avatar
-NIKOLA-
Majstor majstora
Posts: 564
Joined: 11 May 2012 17:11
Location: Novi Sad

Post by -NIKOLA- »

Bombonica, imam odavno womaxa na struju, nebitno što je kinez, do sada je sve odradio bez greške, a skoro sam uzeo aku makitu multi tool tm30, da se nadje za montaže ;) ...
Ma bombonica :happy:

Agregat sve jedan radi posao isto, bitan je kvalitet noževa, ništa više...
User avatar
ninja
Majstor stolar
Posts: 476
Joined: 19 Dec 2010 22:59
Location: Zagreb

Post by ninja »

ja sam kupio nedavno u lidlu, bio je za 30€.
super stvar. trebao mi je kada sam postavljao nekakav šank uz zid i bila je kutna lajsna na podu, označio sam di idu noge (jer su bile od iverala 38mm) i samo se lijepo izreže točno komadić koji treba, ovo se gurne do zida i super. ne mora se skidati cijela lajsna, kratiti, opet zabijati i slicno.
Post Reply