Za slaven.sa - Virutex kanterice

Rad sa rucnim i stonim električnim alatima, iskustva
User avatar
slaven.sa
Precizni šegrt
Posts: 83
Joined: 26 Aug 2007 00:59

Post by slaven.sa »

www.nsystem.nadlanu.com tu sam uzeo ag 98 f. a za PEB 50 se nismo uspjeli dogovoriti jer je krenuo od 1250 eura pa je stao na 1750 ali se jos nesto trebalo platiti pa sam odustao.Pokusaj ti mozda budes bolje srece. Da se ispravim nije 235 evra nego 216 idobijes makaze za sjecenje krajev trake i dvostrani trimer.Masina je savrsena ja je negasim godinu i kusur
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Link vodi na "under construction" stranu.

Jel si ti omanuo nesto ili je taj stvarno povecavao cenu?
User avatar
slaven.sa
Precizni šegrt
Posts: 83
Joined: 26 Aug 2007 00:59

Post by slaven.sa »

Previse mi je godina da bi bio neozbiljan.
User avatar
slaven.sa
Precizni šegrt
Posts: 83
Joined: 26 Aug 2007 00:59

Post by slaven.sa »

+381113471072 fax +381113471074 ovo su kontakt telefoni firme.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

slaven.sa wrote:Previse mi je godina da bi bio neozbiljan.
Ma nisam mislio da si neozbiljan, nego mi je neobicno. Obicno trgovci polako smanjuju cenu, a ne da je podizu, pa reko da nisi greskom dodao neku cifru.
Pretpostavljam da je bilo nesto tipa: gola masina je 1250, al trebace ti i ovo, i ovo , i ovo...
User avatar
slaven.sa
Precizni šegrt
Posts: 83
Joined: 26 Aug 2007 00:59

Post by slaven.sa »

ma nema veza sa tim,kao prvo cijena je 1250 pa1450 pa onda kao znas moram platiti atest jer se prvi put uvozi pa moram platiti upotrebnu dozvolu ,boga mi kao da ce uvesti samo jednu masinu, pa da ja moram platiti te dazbine
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Kreten. Sta se tebe tice to sto on placa ili ne placa atest? Sto bi ti placao atest kad on uvozi masinu? Da nece mozda da ti sutra placa kad god proda istu takvu. A nesto nisam bas ni siguran da joj je neophodan atest (mozda gresim).
Maisna kosta toliko. Oces, neces, gotovo. A te likove: e al ovo nije uracunato u cenu... znas ovo je ustvari cena bez poreza... zaobici u siiiirokom luku.
User avatar
stork777
Dodavač alata
Posts: 2
Joined: 30 Nov 2008 01:21

Post by stork777 »

Interesuje me gde mogu da kupim ovu rucnu virutex kantericu u Beogradu ili Pancevu?
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

storku ja verujem da ima u svakoj boljoj radnji sa okovom za namestaj,nemos omasit!!!
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
stork777
Dodavač alata
Posts: 2
Joined: 30 Nov 2008 01:21

Post by stork777 »

Hvala singer.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Bilo ih je na buvljaku u trecem redu (drze makitu). Jedan mlad momak, u sustini tezga je od radnje (mislim regularne prodavnice), samo sad da me ubijes ne mogu da se setim od koje.
User avatar
dj.x
Precizni šegrt
Posts: 74
Joined: 07 Nov 2009 20:12
Location: banja luka

Post by dj.x »

evo da se ne otvara nova tema-znali neko gdje ima i koje marke neka manja kantarica (mislim do 3 m) a da radi sve kant trake stim da ima zaobljavanje na coskovima i predfrezer-po mogucnosti novo il ako neko ima takvu kantaricu da kaze koja marka gdje je uzeo ako je nova i koliko kesa
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Nisam siguran da se svi ti dodatci mogu kvalitetno smjestiti u malu kantericu!
Od BRANDT-a (HOMAG) najmanja sa zaobljavanjem na coskovima (ako si mislio na zaobljavanje na cosku gdje se spajaju dvije trake onaj dio koji je jednak debljini ploce a ne duzini ili sirini) je Ambition 1220 FC a dugacka je 4.3m!
User avatar
dj.x
Precizni šegrt
Posts: 74
Joined: 07 Nov 2009 20:12
Location: banja luka

Post by dj.x »

hvala na odgovoru imali neko neko iskustvo sa ovakim masinam,jer trebamo se ponoviti a nebi da se pazari bez nekog pred znanja
User avatar
maricaiivica
Moderator
Moderator
Posts: 3690
Joined: 30 Nov 2009 23:30
Location: Beograd
Contact:

Post by maricaiivica »

Brandt je Brandt a mozes pogledati i Cehisu. Za te novce pruza stvarno dosta.
Sta planiras da radis i koliko? Ako radis za sebe, obaranje coskova ti mozda i nije obavezno.
Kao sto Sasa rece u 3m nemoze sve to da stane.
Pitaj sta te zanima, ima ovde nekoliko ljudi sa tim masinama
Post Reply