Jeftino postolje za ger cirkular... na brzinu :)

Rad sa rucnim i stonim električnim alatima, iskustva
Post Reply
User avatar
boggy
Majstor majstora
Posts: 696
Joined: 03 Jan 2008 18:41
Location: Beograda
Contact:

Jeftino postolje za ger cirkular... na brzinu :)

Post by boggy »

Evo, posle duzeg mozganja, kako da smontiram novopridosli ger cirkular na neko postolje, a da pri tom ne "majstorisem" preterano, jer ce to potrajati.. a vremena nema... nadjoh neko resenje...

Ger cirkular je nabavljen u WobyHaus, Womax KGS 210, promenjen mu je list s kojim je dosao, ... i uglavnom sredjeni uglovi ...

Postolje sam mislio da pravim od neke manje radne ploce za kuhinje i da stavim cetiri noge, koje bi kupio u prodavnici okova... i ok... takav sto/postolje me izadje skuplje nego sto je bio ger (oko 4700din).

U medjuvremenu sam primetio hobi radni stocic (woby).. i tako.. nista spektakularno.. ali je imao cetiri noge.. nije mnogo nizak... i imao je radnu plocu koja se dala izbusiti (medijapan).... kostao je 1400din (mislim da ni dve regularne metalne noge za sto ne mogu kupiti za taj novac ... barem koliko sam gledao)... a ovaj "astal" se jos i sklapa!!! :cool:

Elem da ne duzim... izbusio sam rupe.. smontirao ger na plocu.. jos nemam srafove.. to u ponedeljak.. ovi na slici su samo da bi se proverile rupe, da li su dobro izbusene.... i eto.. :) snadjoh se... :lol:

Evo slike:
Image
Post Reply