Fen toplotni

Rad sa rucnim i stonim električnim alatima, iskustva
Post Reply
User avatar
Monte
Zarezivač olovaka
Posts: 10
Joined: 07 Feb 2008 22:40
Location: Bar, Montenegro

Fen toplotni

Post by Monte »

Zanima me koji fen da kupim za toplenje plastike ne profi vec amaterski od koliko vati i tome slicno.Zahvaljujem se i pozzz.
User avatar
Misko
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 240
Joined: 21 Dec 2007 14:45
Location: Beograd

Post by Misko »

Pa ča i za amaterske alate moraš objasniti šta bi radio sa njim, kolika temperatura ti je potrebna, koliki protok vrelog vazduha, da li da bude sa jednom ili više brzina itd.;)
User avatar
Monte
Zarezivač olovaka
Posts: 10
Joined: 07 Feb 2008 22:40
Location: Bar, Montenegro

Post by Monte »

Samo za sitne stvari znaci da zakrpim neki rezervoar za gorivo od mopeda Tomos i tome slicno,temperatura do 600 stepeni i da ima naravno vise brzina gledao sam u jednoj prodavnici Einhell 2000 W ali nije bilo u kompletu one reducire sto se stavlja na vrh kako bi smanjio otvor da duva sto uze i naravno treba mi pomoc oko plastike gdje se moze kupiti i koja je cijena cuo sam da ima 8-9 vrsta koje se koriste za fen kad se krpi plastka..
User avatar
Misko
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 240
Joined: 21 Dec 2007 14:45
Location: Beograd

Post by Misko »

Pa ovako imaš ih u prodavnicama NID sistema u Nemanjinoj, Bulevaru Revolucije(Kralja aleksandra) i u Zemunu Tošin Bunar ,telefon Zemun 011-316-38-29,Bulevar 347-71-72 :prodaju se isključivo u koferu sa usmerivačima toplog vazduha.Koliko sam nekad radio koristio sam poliester set platno,učvršćivač itd tako da ne znam za tolike vrste( čovek se uču dok je živ)
User avatar
Monte
Zarezivač olovaka
Posts: 10
Joined: 07 Feb 2008 22:40
Location: Bar, Montenegro

Post by Monte »

Zahvaljujem se informacije su dovoljne sve je receno pokusacu da ih nazovem jos jednom hvala i pozdrav iz Crne Gore.
User avatar
Misko
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 240
Joined: 21 Dec 2007 14:45
Location: Beograd

Post by Misko »

Pa pošto si iz Crne gore ako treba pomoć javni se da učinim šta je u mojoj moći.;)
User avatar
Monte
Zarezivač olovaka
Posts: 10
Joined: 07 Feb 2008 22:40
Location: Bar, Montenegro

Post by Monte »

Misko treba ce mi pomoc nadam se javicu se ovih dana.
User avatar
Misko
Pred-majstorsko zvanje
Posts: 240
Joined: 21 Dec 2007 14:45
Location: Beograd

Post by Misko »

Monte wrote:Misko treba ce mi pomoc nadam se javicu se ovih dana.
Imaš sreće danima nisam stigao da ispratim forum pošto sam se s.... sa nekim virusom gripa čega li, ali vrato se barba u žive pa se javni rašićemo.


Pozdrav Misko.:cool:
User avatar
Monte
Zarezivač olovaka
Posts: 10
Joined: 07 Feb 2008 22:40
Location: Bar, Montenegro

Post by Monte »

Pa ni ja nisam dugo bio na forumu nesto zbog obaveza koje sam imao hvala na javljanu i drago mi je da ste ozdravili. Sretno u nove poduhvate.
Post Reply