Frezer B&D xtv za oko sto evra ?

Rad sa rucnim i stonim električnim alatima, iskustva
Post Reply
User avatar
Ivan
Šegrt
Posts: 21
Joined: 25 Nov 2007 23:50

Frezer B&D xtv za oko sto evra ?

Post by Ivan »

Za Stojkova ili svakog drugog ko zna odgovor.
Napisao si da B&D xtv sa 6 kvalitetnih glodala od pola cola košta oko 100 eura. Gde, hoću odmah da idem da kupim? Bila plata :)
User avatar
Stojkov
Precizni šegrt
Posts: 83
Joined: 23 Nov 2007 10:45
Location: Crepaja/Pančevo
Contact:

Post by Stojkov »

Bila je "akcija" u Merkuru http://www.merkur.eu/srb/potrosaci/akci ... ml?geoip=0
Da li ga još imaju na stanju ne znam.

Ja sam svoj uzeo pre tačno godinu dana kao primerak sa sertifikacije i vrlo sam zadovoljan.

Javi šta si uradio.
Pozdrav,
Aleksandar Stojkov
User avatar
Ivan
Šegrt
Posts: 21
Joined: 25 Nov 2007 23:50

Post by Ivan »

Danas sam bio u Cvijićevoj, tamo je neki kao zastupnik za B&D i kod njih je frezer XTV od 1600 w u plastičnoj kuttiji sa 6 glodala 11060 din, što baš i nije oko 100 eura kako sam se ja nadao. Imaju i neki B&D 900E od 1200 w on je kod njih 8500 din, ali to otpada jer je u Metrou 7500 din taj isti. Ma uzeo bih ja i njega da ima u komoletu 6 glodala i da je u koferu. Ova glodala jesu kvalitetna, a koliko uopšte koštaju glodala tog kvaliteta u proseku ?
User avatar
Stojkov
Precizni šegrt
Posts: 83
Joined: 23 Nov 2007 10:45
Location: Crepaja/Pančevo
Contact:

Post by Stojkov »

Jesi bio ili proverio imaju li u Merkuru? Tamo je 8900 što nije baš 100 evra, ali je vrlo blizu.
Glodala tog kvaliteta su kod nas nažalost oko 2000 dinara komad.
Taj 900e je daleko niža klasa i ne može da se poredi sa ovim.

Ja sam gledao da kupim frezer jedno 3 meseca i krenuo od Einhell-a pa sam na kraju stigao do tog XTW-a koji se po meni najviše isplati za hobi.


Zaboravih: imaš i prodavnicu Hammer Com (ako sam pogodio naziv) na Banovom brdu.
Last edited by Stojkov on 07 Dec 2007 22:50, edited 1 time in total.
Pozdrav,
Aleksandar Stojkov
User avatar
Ivan
Šegrt
Posts: 21
Joined: 25 Nov 2007 23:50

Post by Ivan »

Evo sad sam bio u Merkuru, uzeo sam XT 1500 e sa 6 glodala, sviđa mi se, još samo da ga isprobam. Inače glodala mi ne deluju preterano kvlaitetna, ali su svakako bolja nego ona što enhel daje uy svoju mašinu. Još samo da je probamo, at će sačekati do sutra. Hvala što si mi pomogao da je nađem.
User avatar
Stojkov
Precizni šegrt
Posts: 83
Joined: 23 Nov 2007 10:45
Location: Crepaja/Pančevo
Contact:

Post by Stojkov »

Nema na čemu. Drago mi je da sam ti pomogao.
Glodala su ležištem od pola cola i vrlo su stabilna. Ja sam obrađivao parenu bukovinu i šper i nije im ništa falilo za razliku od buvljačkog kopirnog od 8mm koje i bukvalno izgoreo nakon metra.:lol:
Kopirno u kompletu je moglo da ima duže sečivo ali šta je tu je.

Saša
Pozdrav,
Aleksandar Stojkov
Post Reply