Fein alati

Rad sa rucnim i stonim električnim alatima, iskustva
User avatar
Marko Enter
Majstor majstora
Posts: 623
Joined: 26 Dec 2007 19:32
Location: Smederevo,Nemacka-Hagen

Post by Marko Enter »

Pa da, te i busilice i jesu vise predvidjene za metalworking , narano moze i u drvo:D
najtezei jeste busiti u metal , jeli kolko je imala ova W sa gornje slike, el to ona od 600W ??

pozdrav
Marko
Bez znanja nema zanata :)
User avatar
PREOBRAZBA
Majstor početnik
Posts: 115
Joined: 31 Jan 2009 22:29
Location: Slovenija
Contact:

Post by PREOBRAZBA »

ako slučajno nekoga interesuje u Ljubljani(Bauhaus)Fein multimaster košta od 160 do 310eur, zavisi od broja priključaka.
Teorija brez prakse - ko voz brez akse!
User avatar
ljubisa o
Samostalni majstor
Posts: 190
Joined: 08 Oct 2008 19:33
Location: Novi Sad

Post by ljubisa o »

Svi ovi noviji sauberi Fein oznake ScS,SCT itd imaju 450 w ,ali high power motori to su novije generacije jako snazni a mali .Marko probaj ako budes imao prilike da vidis to je motor koji se ne umara.
Rad je molitva.
User avatar
ljubisa o
Samostalni majstor
Posts: 190
Joined: 08 Oct 2008 19:33
Location: Novi Sad

Post by ljubisa o »

Danas sam video ovaj sauber u plavoj boji ,nema oznake fein,niti logo feina,ali na onoj drugoj nalepnici na kojoj pise w 450,4000 obrtaj ,mali logo feina,na plavom sauberu ima oznaka knauf,ali nisam smeo uzeti dok ne proverim dali je ovo isti proizvod.
Image
Rad je molitva.
User avatar
Marko Enter
Majstor majstora
Posts: 623
Joined: 26 Dec 2007 19:32
Location: Smederevo,Nemacka-Hagen

Post by Marko Enter »

Da, motori su im kvalitetno naravno odradjeni , i to mislim cik cak viklovanjem ,
to sa oznakom knaufa je za ovi moleri sto radu time, ( neznam stvarno kakvog su oni kvaliteta ali verujem da su dobri, ima i oni srauberi sa magacinom ako si vido, oni su predvidjeni bas za ultra brzi rad sa rigips plocama za one koji radu po zgradama , znam neke ljude kad ufvate i bogami po ceo dan se zavija na jednu tablu ode po 20 srafa

pozdrav
Marko
Bez znanja nema zanata :)
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Ajde sada zamislite da cijeli dan i tako godinama morate zavijati šarafe ručno.Pa bio bih ko bizon.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
ljubisa o
Samostalni majstor
Posts: 190
Joined: 08 Oct 2008 19:33
Location: Novi Sad

Post by ljubisa o »

evo jos jednu stvarcicu sam kupio ,pa malo da se pohvalim i podelim radost.pravo da vam kazem toliko je jednostavna da mi je malo smesna.
Image
Rad je molitva.
User avatar
ljubisa o
Samostalni majstor
Posts: 190
Joined: 08 Oct 2008 19:33
Location: Novi Sad

Post by ljubisa o »

evo jedne moje kolekcije nista nije za prodaju.
Image
Rad je molitva.
Post Reply