Koliko bi kostala izrada tri elementa za dnevnu sobu - Beograd

Koliko bi me otprilike koštalo ovo, ono?
Post Reply
User avatar
manastiriste
Zarezivač olovaka
Posts: 12
Joined: 15 Feb 2013 07:34
Location: Novi Beograd

Koliko bi kostala izrada tri elementa za dnevnu sobu - Beograd

Post by manastiriste »

Postovani,

da li mi neko moze dati orijentacionu cenu za izradu tri elemnta za dnevnu sobu?
U pitanju je izrada od univera, pri cemu bi se kutije pravile od 2x18mm, kako bismo dobili na masivnosti, uz kantovanje abs trakom. Boja kutija bi bila neka varijanta "Stone Oak", dok bi frontovi bili od belog sjajnog univera, takodje kantovanog belim abs-om.

1. tv komoda

duzina 135 cm, visina 60 cm, dubina 45 cm
Levo i desno idu dva utapajuca krila 54x40cm, a u sredini jedna suplja pregrada (gore) i jedna fioka (dole)


2. vertikalna vitrina

duzine 60 cm, visina 205 cm, dubine 45 cm
Pocev od poda, islo bi jedno utapajuce krilo oko 54x54cm, iznad jedna utapajuca fioka 23x54cm, a gornji deo ovde vitrine bi bilo krilo, ram sa staklom.

3. polica koja ide iznad tv komode i koja se srafi na zid

duzina 135 cm, visina 35 cm, dubina 35 cm
po sredini jedna vertikalna pregrada, tako da bismo imali dva krila (ram sa staklom), koja bi se otvarala pomocu amortizera.

Imam i skicu, ali ne znam kako da je ubacim, tako da ako ima neko ko je zainteresovan da da ponudu, mogli bismo da se dogovorimo preko poruka, da mu dostavim i crtez.

Ne znam da li sam uspe da dobro objasnim svoju zelju, zamisao. Za sva dodatna pitanja stojim vam na raspolaganju.
Post Reply