Anest iwata w400 pro kit. Potrebno mišljenje korisnika

Kako farbati, lakirati drvo, MDF. Pitajte sve o bojama, lakovima, farbama, bajcu. Gde kupiti i slično.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Ajmo loptu dole.
Niko ne preskace nikoga, i batali teorije zavere. Jednostavno se niste lepo razumeli.

Ovaj link za GPI nije od sajta vec o od oglasa, a znas i sam, po oglasima svako pise sta mu padne napamet. singer te jednostavno uputio na link koji je prvi nasao a koji ima i cenu.
A ako pogledas evropski sajt videces i da jesu razliciti modeli, mada GPI deli telo sa GTI.

Privatne poruke gledas u "Poruke" pri vrhu stranice, desno. A trebalo bi i da ti iskoci crveni red "Imate novu privatnu poruku" (ili tako nesto) gore na liniji menija kad imas neprocitanu poruku.
User avatar
miloscale
Majstor majstora
Posts: 779
Joined: 08 Sep 2011 00:29
Location: petrovac na mlavi
Contact:

Post by miloscale »

Mladja rok wrote:i da, singeru, neću sigurno kupiti Iwatu jer mi je palo na pamet da ću je teško prodati posle, ako iz nekog razloga rešim da je prodam. Ako sam te dobro razumeo, GPi sa setom (igla, dizna, raspršivač) obavlja posao kao i GTi?
i ja sam čitao da je Iwata za autolakirere, ali sam na ovom sajtu u diskusiji oko izbora pištolja pročitao da je u rangu Devilbisa i SATE, a da je jeftiniji od njih (mada nije). Iwata supernova reče mi uvoznik da je dosta skuplja od w400 pro kit koji košta 44000, a u rangu je sa Advance HD (prema njihovim rečima) koji je 40000.
ok ovde je uglavnom sve izz najbolje namere a doslo je bzv do nesporazuma
sti se tice pistolja jako je diskutabilno
jedan ce reci ovo jedan ono
npr ja sam pristalica sate singer pristalica devilbiss-a sve je pitanje ko se na sta prilagodi
al daleko od toga da ja kazem da je devilbiss los pistolj vec naprotiv vrhunski je ali sam ja navikao na satu
a sto se tice pp sacu da ti posaljem na email
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

uf uf

sujeta radi cuda :)

@Mladja rok

drugar,nemozemo ti mi sve servirati na tacni,nesto moras i sam da istrazis a mi smo tu da ti damo smernice za tvoje bolje.

sto se tice pistolja ja imam i SATA i Devilbiss i svaki ima svoju namenu.

uputio sam te na devilbiss jer daje odlican kvalitet za pristojne novce.

Bole dobro rece,Gpi i Gti dele isto telo----sto sam ti i naveo u prethodnim postovima.

taj pistolj koji sam ti preporucio je za SVE sto si naveo da ces farbati a u buducnosti ako ne budes imao para da kupis ceo pistolj(Gti)kupices za triput manje para set igle,dizne i rasprskivaca i imati pistolj vrhunskih performansi.

p.s. Da,i niko te ne pravi ludim i niko ne radi protiv tebe(osim tebe samog);)
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
Mladja rok
Precizni šegrt
Posts: 50
Joined: 10 Oct 2015 21:42
Location: Vrčin

Post by Mladja rok »

Singeru, mogao si i da mi pošalješ link ka www.polovniautomobili.com da vidim šta znače oznake na Devilbisovim pištoljima, manje bi mi vremena uzeo, jer ih tamo sigurno ne bih tražio (zato što sam sujetan naravno).
Ja bih se na tvom mestu držo onoga što naj bolje znam da radim, a to je psihoanaliza. 5 godina pratim tvoje komentare na forumu i zaključio sam davno da si iskusan u lakiranju, ali za psihoanalizu si rodjen. Svašta su mi rekli, ali da sam sujetan, nikada za 30 godina.
Izgubio si naj manje sat vremena dokazujući da je tvoj veći, gušteru koji se juče registrovao i ofarbao 10-ak vrata u životu. Ni ja nisam ništa bolji, jer se primam na tvoje provokacije.
Možemo lepo da saradjujemo na ovom sajtu. Ja mogu mnogo više da naučim od tebe (opet sujeta :)) ali to tako ide u životu. Možda jednoga dana ja budem u tvojoj ulozi a neki novi gušter pita "Mladjarok, kako ti se pokazao GTi", a ja mu odgovorim "ma ćuti ko mi ga je preporučio i dobar je :)... IZVINI AKO JE NEÅ TO BILO! ja bih da idemo dalje... Sad sam zvao uvoznika Devilbisa za Srbiju. Kaže da je Advance HD bolji za "drvo" od GTi, a ako sam tebe dobro razumeo ti daješ glas za GTi. Mislim da je miloscale u poslednjem postu naj bolje objasnio ovo. U svakom slučaju nije greška koji god da se kupi, oba valjaju. Ne mogu sam da istražim koji je pištolj bolji dok ih ne uporedim, a to opet ne mogu dok ih ne kupim, a to opet ne mogu dok... Zato i tražim savet od nekoga ko ih ima/je imao (jeste da je serviranje na tacni, ali ako si ih uporedio kroz rad, tako je. Pa i ja ću nekome jednoga dana servirati na tacni za Advance hd). Sad sam skoro siguran da ću uzeti GPi + set za GTi kako si napisao u poslednjem postu.
User avatar
Mladja rok
Precizni šegrt
Posts: 50
Joined: 10 Oct 2015 21:42
Location: Vrčin

Post by Mladja rok »

Miloscale. Da bi se sporazumeli mora prvo da dodje do nesporazuma, sve je to ljudski.

Mbole. Gledao sam Evropski sajt. Podudara se sa uvoznikovim za Srbiju.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Takmicenje u nadpisavanju se zavrsava ovde.

Katanac

Mladjo, prvi zuti.
Kreces u licna prozivanja i kvalifikacije. Oprosteno ti je samo zato sto si nov.
Locked