ploča za kuhanje iznad perlilice

Razgovori o radu sa ivericom, tehnike, materijali i ostalo
User avatar
nikola28
Majstor majstora
Posts: 566
Joined: 22 Jun 2010 18:40
Location: Lazarevac

Post by nikola28 »

Ja sam mislio na masinu sa svojim frontom od lima...slazem se za ove sto imaju front od iverice...sto rece Exclusive samo vece nogice ili maska...lepse mi ovo sa maskom
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

I ja sam mislio na masinu sa svojim vratima.
Za verziju sa varatima od mdf/univer-a, u pravu je daleko, jedino fioka/blank iznad.
User avatar
exclusive
Precizni šegrt
Posts: 54
Joined: 28 Dec 2015 20:36
Location: Varaždin

Post by exclusive »

mbole wrote:I ja sam mislio na masinu sa svojim vratima.
Za verziju sa varatima od mdf/univer-a, u pravu je daleko, jedino fioka/blank iznad.
I perilica sa svojim vratima ima svoju visinu.Ako je element 5cm viši opet moraš staviti masku gore.Nemožeš mašinu dignuti gore za tih 5 cm a nogice ostaviti 10 cm jer ti se perilica ne poklapa sa doljnjim rubom fronte.Nadam se da sam dobro objasnio.U svakom slučaju ili maska gore ili 15 cm nogice.
User avatar
daleko
Vrhunski majstor
Posts: 1394
Joined: 08 Apr 2015 19:41
Location: Rusija svuda negde

Post by daleko »

Ma ako je razlika u visini mala samo vrata od mdf vislja, nikakve maske ne treba (gubljenje vremena)
Image
Drugi elemenat je masina, kuhinja visine 95,cokla 10,
User avatar
djuro2
Majstor majstora
Posts: 534
Joined: 19 May 2009 21:57
Location: Križevaca

Post by djuro2 »

Od desetak perilica koje sam do sada postavio samo je jedna bila prilagodjena za visinu kuhinje 90+cm sve ostalo ne mogu prihvatiti vise fronte. To sa tim perilicama je prava davez. Svako nekako voli, a ja ne volim sokl 15cm makar bi to bilo taman da perilica ne zafrkava. Ko sto netko rece na ovom forumu nitko ti ne moze zakomplicirati stvar kao sam sebi :D
User avatar
ZAAK
Majstor početnik
Posts: 147
Joined: 04 Apr 2010 16:31
Location: Rijeka

Post by ZAAK »

pa ako je perilica ( uz sokl 10 ) predvidjena za visinu 82 + radna ploca a ti radis kuhinju cca 87 + radna ploca. pretpostavka je da je perilica skroz ugradbena.
ne vidim u cemu je problem, perilicu ne podizes osim radi nivelacije a frontu montiras tako da tih cca 5c viska ide iznad perilice. jedina mana je da kada se perilica otvoru izmedju perilice i radne ploce je "rupa" ali .... ;)
Post Reply