Iskustva sa trgovcima Iverala?

Razgovori o radu sa ivericom, tehnike, materijali i ostalo
Post Reply
User avatar
savage1337
Majstor početnik
Posts: 141
Joined: 30 Sep 2016 22:24
Location: Hrvatska, Zagreb

Iskustva sa trgovcima Iverala?

Post by savage1337 »

Pozdrav, vidim da ne postoji slicna tema, gdje bi korisnici iznesli svoja iskustva sa trgovcima koji prodaju, režu i kantiraju iveral.

Bilo bi zgodno kada bi svatko napisao par rijeci o firmama iz svoje okolice, sa kojima je imao iskustva, i iznesao iskustva u radu sa njima.

Mislim na kvalitetu rezanja, preciznost, kvalitetu kantiranja, cijenu... ukupni dojam.

Dolazimo od svuda sa podrucja bivse YU, ali nema veze, neka napise svatko svoja iskustva, pa cemo svi pronaci nekoga sa svog podrucja i dobiti informacije o firmama.
Last edited by savage1337 on 12 Oct 2016 12:48, edited 1 time in total.
User avatar
luka3rd
Dodavač alata
Posts: 1
Joined: 12 Nov 2016 10:48

Post by luka3rd »

Pozdrav svima!
Ovo je moj prvi post, možda nije lepo da je kritika, ali ja sam u panici da upizorim sve članove na poslovnost Darex firme iz Beograda...
Od problema da ivericu koju naručite sa CNC radovima na Zvezdari, u Živka Davidovića, nećete dobiti najmanje nedelju dana, do toga da iako ste poručili robu za skoro 1000 evra (114000din), majstori tobože ne smeju da vam dokantuju JEDNU stranicu od pola metra, a šef neće ni da čuje da vam se to doradi bez doplate!!!
Ostatak ću dopisati kad završim posao, baš sam u gužvi...
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Za pocetak, procitaj pravila foruma i popuni u profilu odakle si (polje lokacija, pravila foruma, a i pise velikim slovima na vrhu svake strane).

Ne vidim sta je problematicno u tome sto neko nece nesto da ti uradi dzabe? Bilo bi lepo da hoce, ali ni na koji nacin na to nije obavezan.
A ako si vec dao 1000 sto je toliki problem platiti i tih par evra za kantovanje?

Sto se tice roka... da li si dogovorio neki rok prilikom narucivanja?
User avatar
nikola28
Majstor majstora
Posts: 566
Joined: 22 Jun 2010 18:40
Location: Lazarevac

Post by nikola28 »

Ja znam,gde god da odem u Bg po ivericu da se ceka nekoliko dana...ja sam parce radne ploce bez kantovanja,znaci samo da mi iseku na tacnu duzinu,cekao 6 dana...
Jedino kod Darexa sto mi se ne svidja je sto im je okov poskup...
User avatar
Pezzo
Ultra majstor
Posts: 2403
Joined: 06 Sep 2012 20:22
Location: Beograd
Contact:

Post by Pezzo »

nikola28 wrote:Ja znam,gde god da odem u Bg po ivericu da se ceka nekoliko dana...ja sam parce radne ploce bez kantovanja,znaci samo da mi iseku na tacnu duzinu,cekao 6 dana...
Jedino kod Darexa sto mi se ne svidja je sto im je okov poskup...
Ja se odmah okrenem i odem kod drugog ako ne moze istog dana, eventualno za sutradan. Ima ih ko kusih pasa.
Post Reply