Potreban modelar ili osoba sa modelarskom testerom za izradu slagalice

Razgovori o radu sa ivericom, tehnike, materijali i ostalo
Post Reply
User avatar
dusankorac
Dodavač alata
Posts: 1
Joined: 22 Aug 2016 13:18

Potreban modelar ili osoba sa modelarskom testerom za izradu slagalice

Post by dusankorac »

Postovani forumasi.
Pokrecem proizvodnju jedne vrste slagalice (puzle) specificnog oblika. Slagalica je napravljena od medijapana 3mm. Stancovanje nije u opticaju, kao ni cnc ruter jer je jako kompleksnog oblika (pojasnjenje kasnije), kao ni lasersko secenje jer naravno nagoreva drvo. Uzorci su uradjeni sa modelarskom testerom proxxon dsh Proxxon ih sece zaista odlicno, sa te strane sve super.
Potrebni su mi modelari ili vec svi oni koji imaju modelarsku testeru, za angazovanje za secenje ove slagalice. Sece se tabla medijapana 3mm, duzine 35cm, sirine 24 cm, na 30 delova nejednakog oblika. Potrebno je seci precizno i u obzir dolaze samo ozbiljni i odgovorni tipovi i naravno da znaju da seku modelarskom testerom, mada ovaj zadatak i nije toliko tezak i zahtevan.. Placao bih naravno po isecenoj tabli, ali o tim detaljima osobno sa zainteresovanima.
Ja sam iz Bg, tako da beogradjani su u prednosti (zbog transporta itd..) ali mogu da se dogovorim i sa nekim zainteresovanim ko nije iz Bg.. Ovde je samo sturo pojasnjenje sta mi treba, pa ako neko zeli da zaradi i poveca svoj budzet neka mi se javi pa se tada detaljno sve dogovaramo..
P.s. Ponavljam, samo ozbiljni i odgovorni dolaze u obzir...
Pisite mi na mail: dusankorac@gmail.com
Pozdrav, Dusan.
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14948
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Dobrodosao.

Ne postavljaj istu poruku na vise mesta (druga je obrisana).
Popuni odakle si u profilu (polje lokacija, pravila foruma, pise VELIKIM SLOVIMA gore).
Post Reply