ИЗРАДА АКУСТИЧНЕ ГИТАРЕ

Pošto u obradu drveta spadaju i muzički instrumenti, ovo je podforum za to
User avatar
Strkic
Moderator
Moderator
Posts: 2063
Joined: 16 Sep 2008 17:30
Location: Ogulin-Rijeka -trenutno Kanada

Post by Strkic »

Sada vidim da je moj tast imao pravo.Naime on je Slavonac i kipar je radi iz drveta skulpture a i iz gline isto tako.Jednom prilikom smo pričali o drvetu s kojim radi pa mi je rekao da je za to najbolji hrast ali onaj koji odleži u vodi bar stotinjak godina,a ja mu naravno nisam vjerovao mislim u vodi tolike godine pa ima da istruli najviše za deset ili petnaest godina.
Čovijek sniva a Bog realizira!
User avatar
Bane94
Dodavač alata
Posts: 1
Joined: 12 Jul 2012 15:49

Post by Bane94 »

zdravo ljudi...zovem se Bane...iz indjije sam...imam 18 godina...sviram gitaru 4 godine...i dosao sam na ideju da napravim akusticnu gitaru ...to bi trebalo da bude poklon za devojku...
ali nzm odakle da pocnem...ni sta mi treba....ni kako da radim ....bas nista... :/
da li neko moze da mi pomogne oko ovoga....molim vas...
trazio sam na internetu i vidim da su sve ljudi iz inostranstva koji to ''dobro'' napljacuju...
tako da sam se bas smorio i onda nasao ovaj forum...ako neko ima iskustva....bilo sta...ja sam blizu beograda...
pa ako mozete da pomognete bio bih vam zahvalan...
pozdrav Bane...
User avatar
boggy
Majstor majstora
Posts: 696
Joined: 03 Jan 2008 18:41
Location: Beograda
Contact:

Post by boggy »

Pozdrav stolarima posle duzeg odsustva! :buga:
Mislim da u Srbiji ima dosta graditelja (akusticnih) gitara, ali ne znam koliko zele da ti pomognu....
Mozda nije lose za pocetak da se malo druzis preko Facebook-a sa Aleksandrom Milutinovicem, koji zaista sa ljubavlju pravi razne drvene instrumente, i to mu ide od ruke.
http://www.facebook.com/aleksandar.milutinovic.370
Image
Image
Image
Image
Image
Last edited by boggy on 12 Jul 2012 22:18, edited 1 time in total.
Post Reply