Blum Dynaplan

Softver i projektovanje - pitanja i saveti
Post Reply
User avatar
vladhorv
Zarezivač olovaka
Posts: 19
Joined: 09 Oct 2010 09:59
Location: Rijeka/Viskovo

Blum Dynaplan

Post by vladhorv »

Pozdrav kolegama stolarima,

Pred neko vrijeme radio sam na Dynalog programu kod jednog poznanika i program mi je bio genijalan. Naumio sam ga kupiti ali na Blum stranicama za hrvatsku nema detaljne informacije kako doci do njega, zvao sam i Schachermeyer i oni su mi rekli da program dolazi sa katalogom ali samo za obrte i firme, nisu sigurni kako da dojdem do njega kao fizicka osoba???? wtf? ako tko ima ideju gdje se moze kupiti bas taj program neka mi javi. Hvala unaprijed.
Forza Fiume
User avatar
caca
Majstor
Posts: 289
Joined: 22 Mar 2011 18:40
Location: BGD

Post by caca »

I mene zanima
User avatar
ZAAK
Majstor početnik
Posts: 147
Joined: 04 Apr 2010 16:31
Location: Rijeka

Post by ZAAK »

iverpan je recimo najozbiljniji uvoznik Bluma u Hr i kod njih ga mozes kupiti, ako me sjecanje ne vara cca 500-600kn + PDV

inace ja ti imam zadnju izdanu inacicu programa ali demo verzija, demo je 100% funkcionalna ali traje 60 dana ( kako na macu imam dignuti virtualni win OS onda me ne zamara 60 dana trial ;) )
User avatar
vladhorv
Zarezivač olovaka
Posts: 19
Joined: 09 Oct 2010 09:59
Location: Rijeka/Viskovo

Post by vladhorv »

ZAAK hvala za informaciju, Iverpan je u Zagrebu ako se ne varam, to cu usput kupit kada se vratim u Hr. Cijena mi se i ne cini previsoka za tako nesto. Corpus je kudikamo skuplji ali i kompleksniji vjerujem.
Forza Fiume
User avatar
ZAAK
Majstor početnik
Posts: 147
Joined: 04 Apr 2010 16:31
Location: Rijeka

Post by ZAAK »

corpus je definitivno skuplji ali im i namjena nije niti priblizno ista
User avatar
vladhorv
Zarezivač olovaka
Posts: 19
Joined: 09 Oct 2010 09:59
Location: Rijeka/Viskovo

Post by vladhorv »

Evo javili mi iz Iverpana, Dynalog kompletan cca 1000kn bez PDV-a... sve zajedno oko 180-200 EUR.
Forza Fiume
Post Reply