Program za lako crtanje u 3d prikazu kuhinja

Softver i projektovanje - pitanja i saveti
User avatar
Nexent
Majstor
Posts: 327
Joined: 06 Oct 2010 17:42
Location: Loznica
Contact:

Post by Nexent »

Iznajmljivanje se ne isplati ,jedino pravo je kupovina a to je preskupo trenutno.
Ipak treba odvojiti 1700 eura za program dostizno je ali u ovom trenutku za mene ne.
Zahvaljujem se ovim putem KRALJU ,NESEBICNOM ROLIVERU!
BRAVO MAJSTORE!!!!
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Znači, nisam samo ja to primetio... :P

Al, reko, neću da budem paranoičan, pa da u svakom postu vidim reklamu. :D
User avatar
Sasa
Moderator
Moderator
Posts: 2755
Joined: 31 Jan 2008 01:38
Location: Podgorica
Contact:

Post by Sasa »

Bojan wrote:Znači, nisam samo ja to primetio... :P

Al, reko, neću da budem paranoičan, pa da u svakom postu vidim reklamu. :D
;)
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

;)
User avatar
ZAAK
Majstor početnik
Posts: 147
Joined: 04 Apr 2010 16:31
Location: Rijeka

Post by ZAAK »

kada se vec "rone" pare po meni ovo onda vrijedi novce ;)

http://en.autokitchen.com/index.php
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

ZAAK wrote:kada se vec "rone" pare po meni ovo onda vrijedi novce ;)

http://en.autokitchen.com/index.php
pogano bogami :/
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
kec
Zarezivač olovaka
Posts: 10
Joined: 24 Nov 2010 10:21
Location: pancevo

Post by kec »

Prdpostavljam da mislite da pravim neku reklamu.Ni slucajno,apsolutno nemam veze sa time osim sto sam zadovoljan korisnik programa.evo odmah stajem i prelazim na neke druge teme gde se apsolutno ne razumem.
Jesam novi clan.Odsada samo citam.lol.
User avatar
Nexent
Majstor
Posts: 327
Joined: 06 Oct 2010 17:42
Location: Loznica
Contact:

Post by Nexent »

Ljudi .polako.
Mozda je reklama a mozda i nije ,mozda je skupo a mozda i nije mozda je zanimljiva tema a mozda i nije.
Niko nema dokaze ni za ni protiv,
Hajde da se vratimo kombinacijama za ovaj ili neki drugi program,
Ako neko resi da kupi program ovaj ili neki drugi . kupi ce ga bez obzira na nase komentare.
Zato spustimo loptu i krenimo u iznalazenje najboljih resenja i iskustava.
Nisam ni na cijoj strani samo trazim najbolji program za crtanje namestaja sto povoljnije.
Makar to znacilo BESPLATNO kao sto je gdin ROLIVER poslao link.
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Da smo u jednom trenutku i pomislili da je reklama, zbrisali bi temu kao da je nikada nije ni bilo. No, evo tema stoji, stoga... :)
User avatar
Nexent
Majstor
Posts: 327
Joined: 06 Oct 2010 17:42
Location: Loznica
Contact:

Post by Nexent »

Administratore,nemojte brisati temu koja je zanimljiva.
Pustite ljude neka kazu svoja saznanja.
User avatar
Bojan
Administrator
Administrator
Posts: 1536
Joined: 17 Jul 2007 22:50
Location: L.A.
Contact:

Post by Bojan »

Tema nije obrisana, kao što se vidi, i niko ne brani nikoga da kažu svoja saznanja.
User avatar
kec
Zarezivač olovaka
Posts: 10
Joined: 24 Nov 2010 10:21
Location: pancevo

Post by kec »

Ok,ja sam se ukljucio iskljucivo iz razloga sto stvarno radim sa ovim programom i sto mi jako lepo zaradjuje i nebi mi smetalo da se isto desi i nekome od vas.Program je takav da ima velike prednosti za odredjenu grupu ljudi a opet za nekog drugog nije funkcionalan.
Evo javio mi se kolega sa foruma na pp i dogovorili smo se da dodje do mene da mu pokazem program u funkciji koji je totalno postavljen za rad.
Od mene moze da dobije telefone na koje moze da se obrati u slucaju da zeli da kupi program i eventualno (ako bude dobar lol) bazu svega sto ja imam u korpusu sto nikako nije mala stvar i to sve naravno bez ikakve finansijske nadoknade.

Pozdrav.
User avatar
Naratas
Zarezivač olovaka
Posts: 14
Joined: 19 Nov 2010 18:31
Location: Vrbas

Post by Naratas »

Koristim autocad 2010. Nije dizajniran za rad sa plocastim materijalima i nema lager materijala al se materijali mogu lako ubaciti sa slicica sa interneta. Program inace kosta oko cetiri ipo hiljade dolara. Sa njim moze da se projektuje u mikronsku preciznost i lako je ocitavati koordinate svih tacaka (ako neko koristi CNC). Render je malo jednostavniji iako ima dosta opcija sa osvetljenjem a slike mogu da se stampaju direkt ili da se pretvaraju u PDF sto olaksava elektronski prenos.

Mozda ne kalkulise koliko sarki, vijaka i rucki moramo da imamo i ne racuna koliko to kosta al za proektovanje u 3D, za vrata od drveta ili medijapana, je odlican.

Mareta BG ima dosta dobre programe i verujem da je to u srbiji najzastupljeniji proizvodjac softvera za stolariju, ja mislim da ne postoji pogon za secenje iverice koji ne koristi njihov wintable.
User avatar
ZAAK
Majstor početnik
Posts: 147
Joined: 04 Apr 2010 16:31
Location: Rijeka

Post by ZAAK »

da se ja malo vratim Corpusu. mislim da nije niti malo cudno sto se on svako malo protegne u raznim temama. Naime on je uhvatio na ex YU podrucju status "kalodonta" ;) , program vrlo dobro radi svoj posao. definitivno ima boljih i losijih.
ja ga ne koristim, kao sto sam rekao za moje pojmove je 3D prikaz ravan katstrofi
e sada? svatko ima svoje prohtijeve a i koncepcija posla nije ista ( i kada se bavimo potpuno istim poslom ) pa tako i zahtijevi prema alatu nam nisu isti...
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14944
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Ja sam se dugo druzio sa ACAD-om, a onda sam otkrio da postoji i SolidWorks :)
Naravno ni on nije napravljen za brz rad sa plocastim namestajem, nema lager liste i slicno, al zato meni "lezi". Oduvek sam "razmisljao u 3D".Inace Solid je pravljen bas za projektovanje/modeliranje (ne za crtanje). Najveca mana ACAD-a je upravo to sto je on prvenstveno program za crtanje, u koji su naknadno dodavali po nesto od modeliranja.
Post Reply