Program za lako crtanje u 3d prikazu kuhinja

Softver i projektovanje - pitanja i saveti
User avatar
roliver
Zarezivač olovaka
Posts: 15
Joined: 25 Sep 2009 13:35

Post by roliver »

Ko zeli moze dobiti preko PP link za stolar pro da ga isproba pre kupovine.
User avatar
Nexent
Majstor
Posts: 327
Joined: 06 Oct 2010 17:42
Location: Loznica
Contact:

Post by Nexent »

Ajd druze posalji pa da vidimo u kom smeru idemo . Da li da grebemo do kraja ili da odustajemo od kupovine.
User avatar
Nexent
Majstor
Posts: 327
Joined: 06 Oct 2010 17:42
Location: Loznica
Contact:

Post by Nexent »

Imas sajt ,pp ili nesto drugo.
Samo napred.
User avatar
Dule
Moderator
Moderator
Posts: 1721
Joined: 05 Jan 2008 18:28
Location: Trstenik-a
Contact:

Post by Dule »

:)
preko PP
Hocu i ja
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14947
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

spock wrote:ima li neki link za taj corpus.

google izbacuje preko milion rezultata koji nemaju veze sa crtanjem i 3D modeliranjem
http://www.corpus.hr/home/
User avatar
Nexent
Majstor
Posts: 327
Joined: 06 Oct 2010 17:42
Location: Loznica
Contact:

Post by Nexent »

Skupo.
User avatar
ikim
Majstor početnik
Posts: 110
Joined: 03 Mar 2008 01:06
Location: Bačka Palanka

Post by ikim »

roliver i mene interesuje
User avatar
Nexent
Majstor
Posts: 327
Joined: 06 Oct 2010 17:42
Location: Loznica
Contact:

Post by Nexent »

Cena za STOLARPRO JE 270 eura plus Kljuc 70 eura.Tu imamo samo STOLAR PRO.
Cena za godisnje iznajmljivanje paketa koji sadrzi STOLARPRO+WINTABLE JE 100eura +70 eura kljuc(samo prve godine).
Prva stavka moze na rate,a druga u celosti.
To je za sada to.
Burgijamo i dalje.!
User avatar
ZAAK
Majstor početnik
Posts: 147
Joined: 04 Apr 2010 16:31
Location: Rijeka

Post by ZAAK »

cijena je vrlo, vrlo povoljna... e sada sto program moze treba vidjeti
User avatar
roliver
Zarezivač olovaka
Posts: 15
Joined: 25 Sep 2009 13:35

Post by roliver »

Izvanjavam se svim majstorima, nisam bio prisutan, sada sam poslao svima novi link koi radi pouzdano (preko PP). Arhiva se raspakuje u neki folder i startuje se program iz tog foldera.
User avatar
Nexent
Majstor
Posts: 327
Joined: 06 Oct 2010 17:42
Location: Loznica
Contact:

Post by Nexent »

Ja nista nisam dobio,ajd probaj jos jednom rolivere.
User avatar
roliver
Zarezivač olovaka
Posts: 15
Joined: 25 Sep 2009 13:35

Post by roliver »

Nexent wrote:Ja nista nisam dobio,ajd probaj jos jednom rolivere.
Poslata PP
User avatar
kec
Zarezivač olovaka
Posts: 10
Joined: 24 Nov 2010 10:21
Location: pancevo

Post by kec »

Ja koristim korpus pro vec godinu dana i mogu da kazem da je odlican,ali najvise za namestaj od plocastih materijala.ako nekom treba neka informacija sta moze a sta ne rado cu da pomognem.
Ima cenu ali je izuzetno je isplativ za majstore koji imaju dosta posla.Puno pomaze kod ugovaranja poslova a razlaganje elemenata i vadjenje mera za drvne centre radi sam.recimo za jednu kuhinju imate tacnu cenu materijala i kompletnog okova za 15 minuta.na licu mesta ste u stanju da date ponudu sto je velika prednost jer je potencijalni kupac zagrejan za kupovinu dok vam peske treba par dana da javite kupcu a samim tim rizikujete da kupac odustane iz nekog razloga.ima jos jednu veliku prednost a to je kada imate ucrtanu recimo kuhinju i kupcu ne odgovara cena imate razne mogucnosti recimo jednim klikom promenite vrstu trake ili boje na korpusima tipa da svi podni elementi budu izradjeni od bele boje u slucaju da je kupac trazio neki skuplji dekor.na taj nacin imate mogucnost da korigujete cenu u korist kupca a da vi zadrzite posao.itd itd.
mogao bih do sutra sta se sve moze.
Rado cu pomoci ako vas interesuje.

stolarski pozdrav.
User avatar
ZAAK
Majstor početnik
Posts: 147
Joined: 04 Apr 2010 16:31
Location: Rijeka

Post by ZAAK »

ono sto ja zamijeram korpusu je katastrofalno los 3D prikaz. gotovo pa bi mi bilo neugodno pokazati sliku iz korpusa za proizvod koji je skuplji od 1000eur ;)

da su barem predvidjeli mogucnost da se slika "izveze" pa da se zatim renderira u nekom externom render programu. no to su oni objasnili kako korpusu renderiranje ne treba?????? jer on to izvrsava u realnome vremenu. nakon takve gnjusne lazi nebi korpus koristio niti da je besplatan
User avatar
tomislavm
Majstor
Posts: 337
Joined: 22 Sep 2008 09:58
Location: Sv.I.Zelina, Zagreb
Contact:

Post by tomislavm »

kec wrote:Ja koristim korpus pro vec godinu dana i mogu da kazem da je odlican,ali najvise za namestaj od plocastih materijala.ako nekom treba neka informacija sta moze a sta ne rado cu da pomognem.
Ima cenu ali je izuzetno je isplativ za majstore koji imaju dosta posla.Puno pomaze kod ugovaranja poslova a razlaganje elemenata i vadjenje mera za drvne centre radi sam.recimo za jednu kuhinju imate tacnu cenu materijala i kompletnog okova za 15 minuta.na licu mesta ste u stanju da date ponudu sto je velika prednost jer je potencijalni kupac zagrejan za kupovinu dok vam peske treba par dana da javite kupcu a samim tim rizikujete da kupac odustane iz nekog razloga.ima jos jednu veliku prednost a to je kada imate ucrtanu recimo kuhinju i kupcu ne odgovara cena imate razne mogucnosti recimo jednim klikom promenite vrstu trake ili boje na korpusima tipa da svi podni elementi budu izradjeni od bele boje u slucaju da je kupac trazio neki skuplji dekor.na taj nacin imate mogucnost da korigujete cenu u korist kupca a da vi zadrzite posao.itd itd.
mogao bih do sutra sta se sve moze.
Rado cu pomoci ako vas interesuje.

stolarski pozdrav.
Za početak:

Da li imaš negdje slike svojih radova u Corpusu?
Da li si sve tipove elemenata koje koristiš definirao 100% točno, tako da možeš sigurno poslati narudžbu na piljenje, a ako da opiši malo kako si to napavio i organizirao.
Post Reply