Gde nabaviti program za proračun pločastih materijala

Softver i projektovanje - pitanja i saveti
Post Reply
User avatar
zoran56
Dodavač alata
Posts: 3
Joined: 20 Mar 2010 18:35
Location: Batajnica

Gde nabaviti program za proračun pločastih materijala

Post by zoran56 »

poštovane kolege interesuje me gde mogu nabavit program za sečenje pločasti materijala unapred hvala
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5367
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

zoran56 wrote:poštovane kolege interesuje me gde mogu nabavit program za sečenje pločasti materijala unapred hvala
imas temu "software"procitaj,optimik je dobar, ja ga koristim,mogu ti ga poslati(samo kazi odakle si(bilo bi lepo)).:)
Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

Kolega, dobro došao!

Molim te da poruke ostavljaš na predviđena mesta u forumu. Pretpostavljam da je ovo "sejanje" rezultat početničkog nesnalaženja na forumu :)

Programa za obradu pločastih materijala ima mnogo i sa njima se možeš upoznati u okviru tema u ovoj konferenciji. Nemoj tražiti linkove prema piratizovanim verzijama jer politika ovog foruma je takva da se štite autorska prava.

Da bi dobio odgovarajući odgovor na svoje pitanje moraš nam reći odakle si i da li ti softver treba za amatersku ili profesionalnu upotrebu.

P.S.
Singer, u isto smo vreme odgovarali tako da su nam poruke malo nepovezane...
User avatar
zoran56
Dodavač alata
Posts: 3
Joined: 20 Mar 2010 18:35
Location: Batajnica

Post by zoran56 »

Hvala kolega tačno je da se slabo snalazim jer sam novi inače sam iz Batajnice stolar ponekad mi treba kada radim kuhinje pozdrav
User avatar
metabo
Ultra majstor
Posts: 2991
Joined: 05 Feb 2008 21:58
Location: Zemun

Post by metabo »

zoran56 wrote:Hvala kolega tačno je da se slabo snalazim jer sam novi inače sam iz Batajnice stolar ponekad mi treba kada radim kuhinje pozdrav
Batajnica je divno mesto u Sremu :) Ne bi bilo loše da to mesto upišeš i u svom profilu. Singer ti je dao preporuku za dobar program, pa ga kontaktiraj na PP ;)
User avatar
mbole
Profesor
Profesor
Posts: 14940
Joined: 22 Oct 2007 01:26
Location: Batajnica, Zemun

Post by mbole »

Tema premestena na odgovarajuce mesto.
Post Reply