Bane Sekulic okovi? Molim za malu pomoc/anketu!

Forum o okovima, crteži, ideje, pomoć
Post Reply
User avatar
PaponjakAlati
Šegrt
Posts: 24
Joined: 25 May 2011 17:27
Location: Cacak

Bane Sekulic okovi? Molim za malu pomoc/anketu!

Post by PaponjakAlati »

Pozdrav, zamolio bih sve majstore koji su imali bilo kakva iskustva sa Bane Sekulic okovima za vrata, prozore, namestaj. Ako su dobri zasto? Ako su losi, opet zasto? Kakvi su njihovi okovi u poredjenju sa drugim brendovima koji su zastupljeni kod nas? Kakav je odnos cene i kvaliteta. Ako moze neki kraci utisak, iskustva i da li ih treba ugradjivati ili zaobilaziti.

Hvala svima na pomoci!
User avatar
ropee
Vrhunski majstor
Posts: 1431
Joined: 30 Dec 2011 18:08
Location: Opatija

Post by ropee »

Ja sam koristio njihove pante za kuhinjske ormariće (uglavnom za popravak starih kuhinjskih ormarića) . Po cijeni su kod nas duplo skuplje od običnih panti , ali su i veće , šire , glomaznije .

Za ostali njihov okov nemam iskustva :cool:

A što se tiče toga da li ih treba ugrađivati ili izbjegavati, nekako po meni bi trebali biti kvalitetniji od svepopularnih kineskih okova , domaće je domaće :skool:
Last edited by ropee on 17 Feb 2012 07:48, edited 1 time in total.
danas ne radim ništa, jer jučer nisam radio ništa, ... pa nisam završio !! ><((((º>.

http://img108.mytextgraphics.com/blinki ... b4f7ee.gif
User avatar
runer
Vrhunski majstor
Posts: 1146
Joined: 18 Feb 2010 11:11
Location: Backa Palanka

Post by runer »

Dosta sam koristio okov za okretno nagibne prozore dok su se pravili jer je to sad plastika preuzela i bio sam zadovoljan sa njima. Lepo su se stelovali po visini dubini i levo desno, sto cak ni neki strani nisu imali, medjutim ja mislim da je Bane ugasio prizvodnju tih okova jer ih vise ne vidim u prodaji. Mozda se jos po negde nadju.
Ko ne zna da ne zna bezi od njega!
User avatar
peradetlic
Majstor majstora
Posts: 912
Joined: 06 Mar 2009 20:50
Location: Baranda-Ils
Contact:

Post by peradetlic »

više se ne pravi kolko znam a bio je dobar okov i šiltovi i rave za ono vreme

ove što se pojavljulju mi liče na neke kopije kao bss a ukucan samo trogao na brabe bez slova i nije to više taj kvalitet
za sve je kriv Toma Sojer
User avatar
jomiwork
Precizni šegrt
Posts: 99
Joined: 10 Feb 2012 01:24
Location: kikinda
Contact:

Post by jomiwork »

koliko sam ja čuo oni su linije prodali turcima, što se primeti i po deblini materijala od kojeg su brave napravljene .a cena,bar u prodavnici kod nas koja ima njihovu robu je da padneš na d........!
Last edited by jomiwork on 17 Feb 2012 23:09, edited 1 time in total.
User avatar
peradetlic
Majstor majstora
Posts: 912
Joined: 06 Mar 2009 20:50
Location: Baranda-Ils
Contact:

Post by peradetlic »

tamo je uvek cena bila da padneš na d.............. kod peđe na pjacu jeftinije
za sve je kriv Toma Sojer
Post Reply