SKUPI OKOVI

Forum o okovima, crteži, ideje, pomoć
Post Reply
User avatar
jole
Majstor početnik
Posts: 147
Joined: 05 Dec 2009 16:37
Location: Nish

SKUPI OKOVI

Post by jole »

Postovane kolege, ovo mi se nije desilo do sad, naleteo sam na musteriju koja trazi da mu ugradim najskuplje i najkvalitetnije okove, sarke, klizace za fioku, klizni mehanizam za americki plahar, pa vas molim za pomoc da mi predlozite extra kvalitet. do sad sam radio sa fgv, blumovim mehanizmima. HVALA UNAPRED :)
User avatar
Nexent
Majstor
Posts: 327
Joined: 06 Oct 2010 17:42
Location: Loznica
Contact:

Post by Nexent »

Sa blumom neces imati dilemu oko kvaliteta.
User avatar
ST STOLAR
Majstor stolar
Posts: 445
Joined: 12 May 2009 15:45
Location: Pula

Post by ST STOLAR »

Blum i hettich. A što se tiče sistema za ugradbene ormare pogledaj na www.fom-okovi.rs ja koristim njihove laguna okove i nisam imao nikakvih pritužbi a i lagani su za ugradnju.
User avatar
singer
Glavni moler
Glavni moler
Posts: 5370
Joined: 19 Nov 2009 19:04
Location: Novi Sad
Contact:

Post by singer »

Nema tog industrijskog giganta od koga mi ne mozemo napraviti malo ili srednje preduzece!!!
User avatar
jole
Majstor početnik
Posts: 147
Joined: 05 Dec 2009 16:37
Location: Nish

Post by jole »

to mi treba danas sam saznao za tu firmu, jer mi je musterija bas trazila hettich okove, hvala :)
User avatar
ST STOLAR
Majstor stolar
Posts: 445
Joined: 12 May 2009 15:45
Location: Pula

Post by ST STOLAR »

Rijetke su mušterije koje poznaju brendove u našoj branši odnosno proizvođače okova. Nadam se da mu na kraju nećeš ugrađivati fgv kad mu ukažeš i na razliku u cijeni između hetticha i ostalih!
User avatar
jole
Majstor početnik
Posts: 147
Joined: 05 Dec 2009 16:37
Location: Nish

Post by jole »

:) trazi samo kvalitet, cena nebitna, a cuo je za hettich jer je kupio kuhinju jedne nemacke firme i na njoj su ti okovi i odusevio se za kvalitet, a i dali su mu dugu garanciju na okove
User avatar
ST STOLAR
Majstor stolar
Posts: 445
Joined: 12 May 2009 15:45
Location: Pula

Post by ST STOLAR »

Ja inače standardno koristim hettich i blum okove za svoje kuhinje, kombiniram najbolje od jednih i drugih i njihovi okovi su top kvaliteta. Hettichova sensys šarka sa intergriranim zaustavljačem je nešto predobro. Cijena je nešto jača 3 eur. kom. ali ju opravdava u praksi!
Post Reply